Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašná únava

Príspevok v téme: Strašná únava
eliza7

Neviete mi poradiť čo mi môže byť? Občas sa mi to stávalo, ale teraz sa mi to opakovane stalo v priebehu troch týždňov asi 3x. Celý deň necítim žiadne zvláštne pocity a potom zrazu v poobednajších hodinách úplnú bezvládnosť, ledva sa dovlečem z práce domov aj sa snažím tú únavu alebo čo to je potlačiť dám si kávu, šumivé magnézium, ale nič nepomáha úplne sa ma zmocní hrozná únava, hrozne sa mi drieme aj si musím ľahnúť, nevládzem sa ani pohnúť cítim sa ako mimo. Neviem tú únavu k ničomu prirovnať, možno ako keby som nespala tri noci ...Ale podotknem tieto stavy nie sú u mňa keď som nejako vyčerpaná, alebo prepracovaná. A čo je veľmi zvláštne na druhý deň mi nič nie je. Už som si merala aj tlak či nemám zmenu, teplotu a pod. nič nie je zvýšené ani znížené. Vlastne keby som išla k lekárovi čo mu poviem? Ak máte niekto skúsenosť budem rada ak mi poradíte čo mám robiť.

jajatko

Skús trochu posilniť celkovo svoj organizmus. Ber to tak, že ti tým tvoje telo chce niečo naznačiť. Možno by si mohla skúsiť namiesto spánku si zacvičiť napr. jogu alebo iné relaxačné cvičenie, ísť na prechádzkua doplniť to včelím peľom, ktorý obsahuje vitamíny a minerálne látky, alebo skúsiť imunoglukán. Upraviť stravu a pod. Možno je to u teba prechodné, treba trpezlivo skúšať čo zaberie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strašná únava - Fórum - ZDRAVIE.sk