Psychika na dne...

Príspevok v téme: Psychika na dne...
angelina55

Ahojte, som 30r. dobre vyzerajuca zena s vyzorom na 24r. dvievca (cize najdu sa mlady napadnici)
To len par info na uvod...
Moj problem je v tom ze sa strasne trapim koli vela veciam, nic v zivote mi nevychadza tak ako by som chcela, trapim sa stale pre nieco neviem zit bezstarostnny zivot a nemysliet na nic a uzivat si... vzdy sa trapim napr. ze mam nejaku vaznu choribu, hladam po internete rozne priznaky chorob, a ako na nieco natrafim hned si uz namyslam ze zomriem ze mam rakovinu a pod. a drzi ma ten stracha aj niekolko dni, potom ma to prejde a najdem nieco ine... potom sa zase zacnem trapit ci sa nieco nahodou nestane nieco mojim blizkym a cely den na to myslim a potom ich terorizujem aby isli k lekarom na vysetrenia ci su v poriadku a neustale od nich chcem aby mi prezvanali. Trpim tym uz dost dlho. Neviem co mam robit velmi mi to stazuje zivot.
Vzdy ked si najdem nejaku pracu tak od zaciatku trpim tym ze ma z nej prepustia firma skonci a pod. same zle veci :((
A posledna vec velmi dolezita ktora ma trapi je moj partnersky zivot, neviem ako nazvat bud neprisiel ten pravy alebo neviem preco vsetci chlapy odo mna utekaju ? Ale len taky ktory sa mi pacia, vzdy z neznameho dovodu zutekaju...a ty o ktorych nemam zaujem sa idu pretrhnut a vyznavaju mi lasku az za hrob. Proste nechapem tomu co sa v mojom zivote deje? Stale pocuvam dookola ako kazdy si najde niekoho a ja stale nemam nikoho, a ja ani nemam odvahu sa opytat tych muzov co sa stalo ked sme si rozumeli a bla bla .. proste zo strachu to necham tak a neriesim ich a doma v tichosti sa trapim. Prosim poradte kde robim chyby? chcem byt stastna dokazem to vobec?? vdaka za vsetky rady

nadej123

a vyzerat v 30 tke na 24 chcem aj ja :) ale este mam casu dovtedy momentalne mam 25 a tiez ma trapi ze s ami nikto nepaci, ale nasla som aj normalnych chlapov, ale ti ma nepritahuju. Potom poznam aj podivinov, tiez am nastastie nelakaju. Jedine co mi ostava je to prilis enriesit v hlave a venovat s aneicomu inemu a chodeniu vonku s ludmi a spoznavaniu ludi a tak niekoho spoznam :)

nadej123

v prvom rade je chyba ta, ze si nevazis svoje fyzicke danosti (si atraktzivna podla popisu) a zdravie (hladas o chorobach, ale si zdrava- tes sa zo zdravia!!!) nevazis si seba, svoj zivot, si pesimistka- ako chces prilakat skveleho chlapa ked si pravdepodobne smutna dusa z ktorej to priam srsi ze je nespokojna? trochu viac usmevu a radosti a bdue to :) kazdy clovek chce partnera/rku ktora sa tesi zo zivota a je vesela/y.

Nemas nahodopu (nielen zimnu) depresiu?

Urcite mas partiu kamosiek/kamosov tak ked na teba idu taketo depky, chod sa snimi zabavit, rpejst, vymyslite si nejaky vylet atd. :) na slniecko a cerstvy vzduch, nielen chlastat po baroch (lebo alkohol ti naladu nevylepsi len na kratko a potom ti bdue zle ).

Netvdrim, ze ja nemam problemy v citovej oblasti, ale urcite sa viem tesit z toho, co mi zivot ponuka :)
Viem,zivot bez nromalneho chlapa je komplikovanejsi ale ono to raz pride len sa zacni etsit z inych veci, kt. momentalne mas :)

Je nejaka konkretna praca o tkoru sa snazis ale nemas ju? vies, kde robis chyby? skus sa inspirovat ludmi, ktori tu pracu maju a su v nej uspesni, alebo si anpis na papier svoje pozitiva, na aku rpacu sa hodis , a vyberaj podla toho. existuju aj psychotesty na toto.Dnes je tazka doba, ale treba jedine sa snazit. drzim ti palce :-) isto zmaknes vsetko ale tes s az toho ze si mlada, ziva a zdrava, co by ini za to dali ...:)