Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zmätená

Príspevok v téme: Som zmätená
Laura45748

Ahojte,mam 28 rokov a 5 ročný vzťah, s mojim partnerom si rozumieme a už dlhší čas žijeme spolu. Máme spoločných priateľov a práve jeden z nim mi v poslednej dobe mätie hlavu. Stretávame sa pomerne často, a nikdy by mi nenapadlo, že on ma vníma inak ako svoju kamarátku. Pred istým časom bol u nás ešte s jedným kamarátom, trošku popíjali a on mi povedal keď bol pri mne sam, že ma chce. Ostala som ako skamenená, lebo ja som to tak nebrala, veď mám priateľa, ktorého ľúbim. Po odchode sa mi cez sociálnu sieť ospravdlňoval, že to povedal, tak ja som to brala tak, že mal vypité, a že človek vtedy veľa toho narozpráva. Týždeň sa neozval, a potom mi zase napísal, že sa cíti hlúpo, že také veci sa nerobia medzi priateľmi, ja som mu povedala, že to je v pohode a naschvál som zmenila tému, lenže on zase sa k tomu vracal a vracal až mi napísal znovu, že ma chce. Už som to nechcela riešiť, tak som skončila konverzaciu. O pár dní na to sme mali pozvanie, ja s priateľom, na večeru, kde bol aj on a ešte pár ľudí. Celý čas mi to bolo trápne, hádzal mi komplimenty jeden za druhým, očami ma hypnotizoval, bol ku mne až prehnane galantný. A keď sme sa lúčili tak ma objal, až som stratila dych. Som mu viackrát povedala, aby mi nebalamutil hlavu, ale on to robí stále, ja už neviem, ako to vyriešiť. Momentálne som už zmätená, nechcemm klamať priateľovi, ale povedať sa mu to bojím. Neviem ako sa mám zachovať.

alabasterka

galntnost z jeho strany vyprcha ked dostane co chce... :D klasika.. a ty mu klasicky podlahnes, tiez klasika.. :D

TinaM

Vzdy je prijemne, pokial nam niekto lichoti, ale ked citis, ze to zacina byt "cez", jasne mu povedz, aby s tym prestal-teda ak to sama chces. Cerstve zalubenie je vzdy ocarujuce, ale stoji ti to za stratu tvojho vztahu? A ak s tym chlapec neprestane, aj ked mu s vaznou tvarou povies, ze si to neprajes, tak to povedz priatelovi, on si to vybavi ;)

Fleur-de-lis

ak s tým neprestane, tak by si to asi mala povedať priateľovi. Nie je rozumné, že ho stretávaš. Ak ho budeš stretávať a bude ťa ďalej balamutiť, tak čo, zaľúbiš sa a už budeš úplne zmätená, že čo. Ublížiš priateľovi aj sebe. Pokiaľ chceš byť verná a priateľa ľúbiš a vážiš si ho, tak najlepšie čo môžeš spraviť je vyhýbať sa tomu druhému, kým nie je neskoro. Ak nemáš isto ani vo svojom vzťahu, tak nečakaj kým vstúpi niekto iný do tvojho života, ale vyjasni si čo chceš a potom sa podľa toho správaj. Emócie nie sú niekedy našimi najlepšími priateľmi a nemali by sme sa na ne len tak bezhlavo spoľahnúť.
Toť môj názor, ktorý určite nie je jediný správny ;) Držím prsty, nech sa ti to skoro vyrieši!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som zmätená - Fórum - ZDRAVIE.sk