Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mala by som sa obávať prípadného otehotnenia ak?

Príspevok v téme: Mala by som sa obávať prípadného otehotnenia ak?
teguelinka

prosím si radu od vás,či by som sa mala obávať prípad.otehotnenia a či hned bežať po tabletku PO

som ešte panna,s priatelom sme v sobotu maznali ,cca okolo 16 ejakuloval,ked som ho spravila ustami,spravil sa mimo mna,potom sa šiel poumyvat a vycikať,neskor okolo 21 sme sa maznali ZNOVA a on zvlhol (čiže bola tam predejakulacna tekutina)ale NEEJAKULOVAL
,potom sme vzápatí šli do vane(medziým sa NEUMYL,taky aky bol s tou tekutinou na sebe išiel do vane ku mne) ležali sme v teplej vode asi pol hodinu,nič sa nedialo,a až potom som ho ja spravila rukou vo vani.Kde nepredpokladám,že spermie sa dostali do mna.Možno boli len v tej vode trošku,ale ja som hned z tej vody vstala a umyla som sa.
Mohla by som takto otehotnieť?nemam vela skusenosti ,co sa tyka vody a predejakulacnej tekutiny.?

dakujem vám velmi pekne za nazory k veci a pomoc.

eddings

teguelinka> sanca tu je vzdy...chod vecer k oknu - ak vysla hviezda na vychode, tak si v tom...uz sa to tak raz stalo...neviem o inej moznosti ako by si v tom mohla byt :)
Ale ak si chces byt ista, musis nabuduce po sebe nechavat cistu pracu, ani kvapka mimo, ak rozumies co tym myslim :P

teguelinka

MultiLevel ja rozumiem:) kedy obsahuju a neobsahuju spermie,čítala som si už o tom:)
tak viem,že v tomto prípade,ktorý bol,by jeho spermie nemali obsahovať kvapky lásky,kedže predtým sa vycikal..

MultiLevel

Spermie v kvapkach lasky nie su pritomne, pretoze tato tekutina sa tvori INDE ako spermie. Tvoja mama mohla otehotniet jedine tak, ze v mocovej rure tvojho tatku boli pritomne spermie (ak pred tym ejakuloval a nevycikal sa), nasledne sa vzrusil znova a tym padom kvapky lasky mohli obsahovat spermie...Rozumies? :)

teguelinka

uvidíš - mydlo sme nepoužili,a bola tepla voda
a dá sa otehotniet z kvapiek lásky určite:)mama tak otehotnela so mnou,niekedy spermie aj môžu obsahovať:)

ale som pokojnejšia,dostala som dnes menzes:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mala by som sa obávať prípadného otehotnenia ak? - Fórum - ZDRAVIE.sk