Neviem zaspat

Príspevok v téme: Neviem zaspat
mm1a

ahojte, chcem sa spytat mate niekto skusenosti s niecim podobnym?
uz ako mala som nikdy nespala po obede, v skolke som vzdy len lezala a hrala sa s vankusom a pod., samozrejme rodicia dbali na to aby som chodila ako decko skoro spavat no ja som sa iba gulala a kukala do plafonu, tak isto po obede co si neiktori zvyknu pospat, ja toto nedokazem ale vobec
cez strednu som chodievala spavat tak okolo tej polnoci az jednej
a momentalne na vyske je to tak ze min skor ako o 2 nezaspim, ani keby co bolo, obcas sa stane ze do 3-4 som hore, rano vstavat do skoly
strasne rada by som si niekedy lahla spat skor a za chvilu zaspat, ja si jednoducho lahnem a 2hod iba lezim a snazim sa zaspat
neviete niekto ako to zmenit bez nejakych praskov na spanie?

rovinka

Skus si urobit ukludnujuci caj na dobry spanok... Vyraba ho agrokarpaty plavnica, je tam lubovnik, levandula, medovka, cize same bylinky na spanie. Pred spanim niekolko hodin nejedz, na veceru pohar tepleho mlieka s medom osprchuj sa, mozno skus vyvijat nejaky pohyb aby si bola unavena, plavanie je super. A ak ani to nepomoze, treba si na papier napisat vsetky problémy co ta trapia, a nechat ich von pred dverami, dvere zavrieť a uz na ne nemysliet. A ked ani to nepomoze, tak si najdi priatela. Po milovani zaspis ako zabita :)