Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zavislost na partnerovi

MultiLevel

Zaklad je zbavit sa tych myslienok, ktore mas. A hlavne uvedomit si, ze si dostatocne samostatna bytost, ktora si musi zariadit svoj volny cas aj bez partnera. Uvidis ako sa ti bude dychat, ked nebudes takto strasne upnuta a sputana...ved to musi byt peklo, co si si v hlave vymyslela :)
Ja by som ti odporucila, aby si robila rozne "cvicenia". Ide o jednoduche uvedomovanie si toho, co sa deje, ked si bez partnera. Opakuj si, ze si spokojna, stastna a ze kym budes s priatelom, zmysluplne vyplnis cas. Opakuj si, ze priatel na teba mysli, lubi ta a si pre neho spokojna a vyrovnana partnerka :) Jednoduche, nie? Niekto so mnou mozno nebude suhlasit, pisem len ako by som veci riesila ja. Mozes si o tychto "cviceniach" precitat aj v knihe Miluj svoj zivot.
Uvedom si aj to, ze nesputavas len seba, ale aj partnera. Ziaden chlap neznesie pri sebe nesamostatnu, nestalu, obmedzujucu zensku. Vykasle sa casom na teba, alebo si najde inu...Chces cosi take?
Svoje myslienky mas "v rukach" len a len ty sama ;)

Iveta Michael

ja som staršia od teba ale viem si predstaviť čo asi prežívaš,ja som slobodnejšia v tomto smere kedže venujem sa svojim oblúbeným aktivitám ( tanec) no momemntálne mám partnera (po dlhšom čase ) na ktorom tiež citovo závislá a poriadne ..akurát si dávam pozor aby som to neprehnala.

Ja som trošku taký typ že viac niekoho potrebujem ako nie,dokonca mi vyhovuje môj súčasný partner síce o 5 rokov mladší ale je veľmi dominantný a lásku mi prejavuje až majetnícky,no na rozdiel od iných žien sa mi to páči,vnímam to ako jeho osobný prejav lásky ku mne a nezamýšlam sa nad tým či to tak má byť alebo nie,ak je človek s niekým šťastný tak niet o čom..a otvorene mi povedal že mu neprekáža ak som na ňom citovo závislá,pretože ho nijak neobmedzujem a dôverujeme si ..

Fleur-de-lis

ako si na tom so sebavedomím, sebadôverou, sebaistotou? Vyrovnaný sabaistý človek sa nezvykne tak nezdravo naviazať. Problém je aj v tom, že tá naviazanosť deformuje lásku. Naviazanosť nie je láska. Tak trošku sa to dá prirovnať k drogám. Je to skôr ako závislosť.
A čo s tým? Buď s tým zabojuješ sama alebo s pomocou odborníka. Potrebuješ začať mať svoj život, potrebuješ sa stať zrelou sebaistou osobou. Potrebuješ mať svoje aktivity bez priateľa, svoje záľuby, svojich priateľov. Potrebuješ mať zmysel života aj mimo neho. On má byť súčasťou tvojho života a nie zmyslom tvojho života.
Jednoducho musíš začať konať inak. Nie o tom len premýšľať, alebo nad tým plakať... Ale vstať a ísť niečo robiť. Uvedom si aj, že ak svoje správanie nezmeníš, bude to pre neho veľkým pokušením využívať ťa. A ak ho budeš zväzovať, tak ho tým možno nakoniec odoženieš.

rovinka

Uvedom si, že takto o neho prídeš. Ak nechceš o neho prísť, tak buď samostatná, usmiata a spokojná.
Jednoduché.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zavislost na partnerovi - Fórum - ZDRAVIE.sk