Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vykaslala som sa na liecbu u Albertovej. Co teraz?

Príspevok v téme: Vykaslala som sa na liecbu u Albertovej. Co teraz?
Drienka

Tak este predtym ako mi zacnete nadavat len tolko ze sa uz trapim po zdravotnej stranke velmi dlho. Mam 30 rokov som vydata a manzel by uz chcel dieta ale ja sa na to necitim. Ja som bola prakticky chora od malicka ale posledne roky sa to vystupnovalo. Moj muz je velmi prirodne zalozeny a neznasa uzivanie liekov. Ja som ale naopak sa radsej chcela spolahnut na lekarov. Kvoli tomu sme sa vzdy dost hadali. Potom jeden rok som uz brala 11 roznych liekov a zacalo mi byt z toho naozaj zle. Tak muz ma objednal k Albertovej a zacala som teda z jej liecbou. Vydrzala som to tri mesiace zo zaciatku mi bolo lepsie ale nejako som to nevydrzala dodrziavat vsetko to co mi kazala. Aj zmena jedalnicka aj ine predpisy a to vsetko okrem liekov. Aj som sa kvoli tomu z muzom hadala lebo on mi do vsetkeho kibicoval a vsetko sledoval ci to dodrziavam. To mi liezlo dost na nervy. Mozno aj preto som sa na to vykaslala ja neviem. Sama neviem co mam spravit ci k nej mam ist znova alebo si mam najst niekoho ineho. Ani neviem ako to ona berie ked jej clovek prerusi liecbu lebo uz som sa jej neohlasila aj pol roka. Ci je mozne zacat zas od zaciatku. A este by som chcela vediet ci ta liecba ma naozaj vyznam a ci niekto z vas to vydrzal aj dlhsie a ci mu to pomohlo. Mne najviac na tom vadilo to ze mam nieco presne dodrziavat. Ale ked by to pomohlo tak by som to este skusila.

krabicová

Drienka pani Albertová bola veľmi dobrá volba, mohla si to vydržať. Ale hádam by som si byť na tvojom mieste dala teraz troška pauzu a potom sa k nej skúsila objednať znova. Neodhryzne z teba a keď vytrváš určite ti pomôže. Máme s nou skúsenosti celá rodinka.

samajama

pozri, urobila si chybu, ale môžeš ju napraviť. byť na tvojom mieste tak jej napíšem a ospravedlním sa. teda, ospravedlň sa len keď chceš znova pokračovať. a to by som ti doporučovala lebo som presvedčená že len tak ľahko nenájdeš lepšieho odborníka. skús si vstúpiť troška do svedomia a zamysleť sa nad tvojimi postojmi. vidíš že ťa to nikam neposunulo. a nehnevaj sa na manžela asi ťa dobre pozná a má dobré úmysly s tebou. druhý muž by sa možno s tebou už rozišiel. hlavne si musíš uvedomiť vlastné chyby a niečo s tým rob. keď máš veľa zdravotných problémov tak jej napíš a začni s tou liečbou. ona ti v tom určite bude nápomocná je to veľmi dobrý a skúsený odborník. bola by to veľká škoda len tak to nechať. načo začínať u druhého keď ona ťa už pozná aj tvoje choroby. liečbu si už začala tak vieš čo by ťa pri nej čakalo. len sa na to priprav a vydrž.

karolinka122

Prezyvka, UBOZIAK je pre teba slabe slovo... Tvoj zamestnavatel zjavne ani netusi, za aku "tvrdu" pracu ta plati, ako si tu spominal, ked mas cele dni cas byt na fore a hladat si tu kamaratov:D

Agnes998

11 liekov v 30-tke je naozaj vela ale neviem posudit tvoj zdravotny stav, ci ich naozaj potrebujes. To vies len ty. Moja mama je tiez prirodne zalozena a tiez sa mi furt starala do toho aby som nikdy ziadne lieky nebrala a liecila sa len prirodzene. Dokonca mi hovorila do toho, aby som nebrala lieky na alergiu, pritom videla aky hrozny ekzem som mala ked som ich nebrala, nielenze to hrozne vyzeralo, ale to aj bolelo, tvorili sa mi pluzgiere, nemohla som chodit von, bolo to hodne bolestive. Toto s nejakymi bylinkami ci nasvecovanim biolampou nevyliecim. Moj nazor na lieky je, brat ich, len ked je naozaj potreba, vyvarovat sa im, ak sa to da. Napr. niektori maju velmi zlu zivotospravu, jedia same mastne ci sladke jedla, maju obezitu a k tomu mnozstvo zdravotnych problemov na ktore potom beru lieky. Tak v tom pripade je jednoznacne najlepsie riesenie zacat sa zdravo stravovat, schudnut a mnohe zdr. problemy potom same zmiznu a lieky nebudu viac potrebovat.

Prezyvka55

karolinka122 :D zas na druhej strane vidim ze ty si nad vymyslanim toho svojho nicku stravila minimalne par rokov. Ale ked ta tak citam co vypisujes tak tvoj nick je z toho vsetkeho to najlepsie dielo co si v zivote dokazala, gratulujem ti :).

Zollo

Myslim že to nebolo štastne rozhodnutie ale aspon vidiš že veci treba dotiahnut do konca že trpezlivost naozaj ruže prinaša a s netrpezlivostou sa nikam nedostaneš. Ešte je šanca skusit to znova ale až po zrelej uvahe a zvaženi svojich možnosti. Teda tvojej ochoty druhy raz to už dotiahnut do konca.

karolinka122

NINKA o 19,00 - uplny suhlas :DD
Prezyvka nie je schpny vymysliet si ani Nick, clovek ani nevie hned, ci je to zena, alebo muz a bude sa tu navazat a mudrovat, hlavne, ze k teme ma najviac co povedat a pani Albertovu ani nepozna a nezklapne a nezklapne,ako som pocula, je tu na fore uz znamy....Pan UZASNY.....

30th

Drienka neni to beznádejné, ja som tiež liečbu prerušil a zobrala ma. a ani som neplatil žiadne nové vyšetrenie len kontrolu. len si najskôr premysli čo vlastne chceš. či to má význam to u nej znova skúšať. lebo ked to zas prerušíš tak je zbytočné sa o to pokúšať. podľa tvojho príspevku si totiž myslím že toto bude tvoj problém - vydržať niečo do konca. ale ani Albertová ti nemože pomocť ked si nepomožeš ty sama. musíš vytrvať aj keď to neni vždy lahké.

Ninka03

No podľa mňa sa na toto nedá jednoznačne odpovedať. A určite ti to nepovie nikto tu, lebo každý máme inú skúsenosť. Niekto bral homeopatiká, ktoré sú veľmi lacné, iný bral nejaké zahraničné prípravky atď. V tých cenách je veľký rozdiel. Čo ja viem tak pani Albertová nie je registrovaná v MLM systémoch a tento druh liekov ona svojim klientom nedáva. Dokonca raz som s ňou konzultovala o mojej babičke a jej problémoch a odporučila mi jeden prírodný liek ktorý sme museli kupovať cez internet zo zahraničia lebo k nám sa nedováža. A viem že to nebolo lacné ale babičke to pomohlo. Ale to bola výnimočná situácia že bola ochotná aj bez vyšetrenia sa k tomu vyjadriť pretože babička je už roky pripútaná na lôžko a ma vyšetrenie by prísť nemohla. Inak veľmi neverím že bude či už ona alebo sekretárka ochotná dopredu sa vyjadriť k cene liekov. Ako môžu vedieť čo tomu človeku je a čo u neho zaberie? To sa predsa dopredu nedá.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vykaslala som sa na liecbu u Albertovej. Co teraz? - Fórum - ZDRAVIE.sk