Vykaslala som sa na liecbu u Albertovej. Co teraz?

Príspevok v téme: Vykaslala som sa na liecbu u Albertovej. Co teraz?
Drienka

Tak este predtym ako mi zacnete nadavat len tolko ze sa uz trapim po zdravotnej stranke velmi dlho. Mam 30 rokov som vydata a manzel by uz chcel dieta ale ja sa na to necitim. Ja som bola prakticky chora od malicka ale posledne roky sa to vystupnovalo. Moj muz je velmi prirodne zalozeny a neznasa uzivanie liekov. Ja som ale naopak sa radsej chcela spolahnut na lekarov. Kvoli tomu sme sa vzdy dost hadali. Potom jeden rok som uz brala 11 roznych liekov a zacalo mi byt z toho naozaj zle. Tak muz ma objednal k Albertovej a zacala som teda z jej liecbou. Vydrzala som to tri mesiace zo zaciatku mi bolo lepsie ale nejako som to nevydrzala dodrziavat vsetko to co mi kazala. Aj zmena jedalnicka aj ine predpisy a to vsetko okrem liekov. Aj som sa kvoli tomu z muzom hadala lebo on mi do vsetkeho kibicoval a vsetko sledoval ci to dodrziavam. To mi liezlo dost na nervy. Mozno aj preto som sa na to vykaslala ja neviem. Sama neviem co mam spravit ci k nej mam ist znova alebo si mam najst niekoho ineho. Ani neviem ako to ona berie ked jej clovek prerusi liecbu lebo uz som sa jej neohlasila aj pol roka. Ci je mozne zacat zas od zaciatku. A este by som chcela vediet ci ta liecba ma naozaj vyznam a ci niekto z vas to vydrzal aj dlhsie a ci mu to pomohlo. Mne najviac na tom vadilo to ze mam nieco presne dodrziavat. Ale ked by to pomohlo tak by som to este skusila.

Ninka03

No podľa mňa sa na toto nedá jednoznačne odpovedať. A určite ti to nepovie nikto tu, lebo každý máme inú skúsenosť. Niekto bral homeopatiká, ktoré sú veľmi lacné, iný bral nejaké zahraničné prípravky atď. V tých cenách je veľký rozdiel. Čo ja viem tak pani Albertová nie je registrovaná v MLM systémoch a tento druh liekov ona svojim klientom nedáva. Dokonca raz som s ňou konzultovala o mojej babičke a jej problémoch a odporučila mi jeden prírodný liek ktorý sme museli kupovať cez internet zo zahraničia lebo k nám sa nedováža. A viem že to nebolo lacné ale babičke to pomohlo. Ale to bola výnimočná situácia že bola ochotná aj bez vyšetrenia sa k tomu vyjadriť pretože babička je už roky pripútaná na lôžko a ma vyšetrenie by prísť nemohla. Inak veľmi neverím že bude či už ona alebo sekretárka ochotná dopredu sa vyjadriť k cene liekov. Ako môžu vedieť čo tomu človeku je a čo u neho zaberie? To sa predsa dopredu nedá.

brumtelles

nocny motyl na toto ti tazko niekto spolahlivo odpovie. podla toho ake lieky dostanes. manzelka tam chodila s nasou 4-rocnou dcerou tak tie lieky vychadzali tusim 35 eur mesacne. ale co som pocul tak u dospelych je to drahsie. ale pokial by ti dala len homeopatika tak to je prakticky zadarmo. len to si nemozes urcit sama cim ta ma liecit to sa urci podla tvojich problemov. ale upozornujem ta ze ta liecba trva niekolko mesiacov. co tu pisu ze za mailovu korespondenciu sa neplati to je pravda. a neplati sa ani ked prides pre tie lieky a konzultujes s nou. manzelka tam vzdy nejaky cas sedela a debatovala s nou a okrem liekov neplatila nic. ale plati sa za psychologicku konzultaciu, to viem urcite,lebo tak chodila moja kolegyna. ona nebrala lieky len sa nejako tusim raz za mesic k nej objednala. a to viem ze platila ale kolko to netusim. a este sa plati za kontrolne vysetrenie. viac o tom neviem. ja by som sa na tvojom mieste spytal rovno albertovej alebo jej sekretarky. tam sa vsetko vybavuje cez tu sekretarku. ona ti povie aj ceny. to mas najjednoduchsie.

nocny motyl

a kolko priblizne vyjde liecba na mesiac u p. Albertovej? v podstate, najpr sa plati tych 70e za to velke vysetrenie a potom uz nic, len pripravky. viem ze to je velmi individualne, ale ak by ste to mohli podla svojej konkretnej skusenosti napisat, tak cca kolko stali tie lieciva na mesiac? nemozem si totiz dovolit vysoke vydaje, snad do 30e sa to zmesti, ci nie? velmi dakujem, ak dakto odpovie

m8cr6

Drienka, vidíš, tak teraz môžeš ešte aj trénovať svoju pevnú vôľu. nechaj si poradiť, aj priateľ ti pomáhal, mala by si si to vážiť a využiť to :) Skús to znovu, ale teraz už všetko dodržiavaj. Iste to nie je zadarmo, tak aspoň tie peniaze si váž. Nie vážne! moja teta má celiakiu. Nesmie jesť múčne jedlá a ešte k tomu alergiu na laktózu. A musí to dodržiavať. Pozri, ja som robila 14 hodín denne a ešte som si stihla vyprať, navariť aj zacvičiť, mi nehovor, že na prechádzku si čas nenájdeš, nebuď lenivá :) A jedz čo ti káže, čo chceš byť celý život chorá? Inak nechcem ťa uraziť, ale dosť hlúpo to znie, ako to berieš:) že ti to nechutí a cvičiť sa ti nechce :D trošku pritvrď na seba :) troška neuškodí

Ninka003

Už končím ešte na záver snáď toľko z vlastnej skúsenosti: pani Albertová lieči hlavne sebou. Tým aká je. Mne najviac pomohol jej prístup. Hneď od začiatku som vedela že sa na ňu môžem spoľahnúť a že jej bude záležať na tom, aby ma vyliečila ak aj ja sama budem o to usilovať. Tu nejde len o pomoc liekov a fyzické vyliečenie. U nej ide hlavne o to, že ukáže smer a podá pomocnú ruku. Ona je zdroj veľkéj vnútornej sily a dokáže ju preniesť aj na svojich pacientov. To je podľa mňa to, čo z nej robí takého dobrého terapeuta. Tým nechcem samozrejme znižovať účinok liekov ktoré používa.

Ninka003

Asi koho ako. Ja som Joalis preparaty nikdy nebrala. Raz mi dala nejaký recept na bylinné kvapky a na Slovensku mi to nikde nevedeli pripraviť, lebo nemali nejakú zložku ktorá tam bola napísaná. Nakoniec som si to dala zarobiť v Rakúsku. Ona mi ale predtým povedala, že ak to nezoženiem, tak napíše náhradu, ale že toto by bolo lepšie. Tak som sa usilovala to zohnať a podarilo sa.

toto

p.Albertova lieci hlavne Joalis preparatmi,ktore detoxikuju postupne rozne organy v tele.Niekedy aj zarabanymi pripravkami z lekarne.

Ninka003

Nechce sa mi prihlasovať, už som sa odhlásila. K tým liekom: ja som na začiatku užívala homeopatiká a neskôr bylinné kvapky - zarábali mi ich v lekárni. Tie homeopatiká som si kupovala sama, ona mi len napísala čo mám kúpiť a ako to užívať. Ale na to sa nespoliehaj, čo ja viem každý užíva niečo iné. Robí aj čínsku medicínu tak aj z toho nejaké preparáty. U nej je to veľmi individuálne.