Vykaslala som sa na liecbu u Albertovej. Co teraz?

Príspevok v téme: Vykaslala som sa na liecbu u Albertovej. Co teraz?
Drienka

Tak este predtym ako mi zacnete nadavat len tolko ze sa uz trapim po zdravotnej stranke velmi dlho. Mam 30 rokov som vydata a manzel by uz chcel dieta ale ja sa na to necitim. Ja som bola prakticky chora od malicka ale posledne roky sa to vystupnovalo. Moj muz je velmi prirodne zalozeny a neznasa uzivanie liekov. Ja som ale naopak sa radsej chcela spolahnut na lekarov. Kvoli tomu sme sa vzdy dost hadali. Potom jeden rok som uz brala 11 roznych liekov a zacalo mi byt z toho naozaj zle. Tak muz ma objednal k Albertovej a zacala som teda z jej liecbou. Vydrzala som to tri mesiace zo zaciatku mi bolo lepsie ale nejako som to nevydrzala dodrziavat vsetko to co mi kazala. Aj zmena jedalnicka aj ine predpisy a to vsetko okrem liekov. Aj som sa kvoli tomu z muzom hadala lebo on mi do vsetkeho kibicoval a vsetko sledoval ci to dodrziavam. To mi liezlo dost na nervy. Mozno aj preto som sa na to vykaslala ja neviem. Sama neviem co mam spravit ci k nej mam ist znova alebo si mam najst niekoho ineho. Ani neviem ako to ona berie ked jej clovek prerusi liecbu lebo uz som sa jej neohlasila aj pol roka. Ci je mozne zacat zas od zaciatku. A este by som chcela vediet ci ta liecba ma naozaj vyznam a ci niekto z vas to vydrzal aj dlhsie a ci mu to pomohlo. Mne najviac na tom vadilo to ze mam nieco presne dodrziavat. Ale ked by to pomohlo tak by som to este skusila.

spendlik

Prezyvka55 to mas odkial tento nazor? je vidiet ze si k nej nikdy nechodil. mne napr.ziadne normalne bezne rady nedavala ja som uzivala lieky. a urcite mi pomohli. keby pani albertova iba davala take obycajne rady ako hovoris tak by nemala plnu ordinaciu a necakalo by sa na jej termin tak dlho.
ale ked je drienka lemra tak mozno jej kazala sa hybat a aspon chodit na prechadzky ved to jej moze len pomoct. ale ze by to vyriesilo vsetky zdravotne problemy? neviem ako by napriklad mne pomhli prechadzky. to by bolo veru jednoduche :D

Prezyvka55

Jeej boze ludia len sa nepototo no a co? Zoberte si kolko veci ste vy nedotiahli do konca pred tym ako niekoho buzerujete ze nedotiahol liecbu.

Inak tie prechadzky a cvicenie je prospesne pre kazdeho k tomuto by si mala Drienka prehodnotit pristup pretoze aj zdravy clovek ktoremu "nic" nie je by mal chodit na prechadzky a cvicit inak sa obera o cca 10 rokov zivota.

V podstate to co ti naordinovala albertova si mozes naordinovat aj sama, nie je to ziadna magicka osoba ale ma dobre rady na ktore ludia casto krat nevedia sami prijst a castokrat potrebuju nejaku autoritu nad sebou a plan.

V podstate ak budes chodit na prechadzky, cvicit, jest zdravo a zit pozitivne tak k albertovej chodit nemusis lebo nic ine ti ona ani neodporuci.

Tabletky su na psychicku nerovnovahu na prd. Tvoj problem nevyriesia.

spendlik

ona ta neodmietne aj ked prides znova ale ja by som si to na tvojom mieste najskor rozmyslela. lebo co ked sa na to zase vykasles to ozaj by bolo od teba nezodpovedne oberat ju o cas.

Fiona

a viem ze pomohlo mnohych ludom co na tom boli ozaj zle,ale ked nemas trpezlivost tak si sa nemala do tej liečby vobec pustat. NInka co tu pisala má pravdu,mohol sa liečiť dakto kto to ozaj chcel

Fiona

Drienka,nic v zlom ale teraz si sa prisla vystazovat a cakas ze ti nepomozeme?ludia u albertovej cakaju aj mesiace na to aby zacala s nimi liecbu.je to vynimocna osoba,mne osobne velmi pomohlo.ale nemozes cakat ze sa ti polepsi zo dna na den,ked cches vidiet vysledky musis daco tomu obetovat.cakas ze ked si bola chora cely zivot zo dna na den budes lusknutim prsta zdrava?a nic preto neurobis?mi nevrav ze si nenajdes 20 minut denne na prechadzku denne.a prosim ta co ti kaze take jest?:Dneprajem ti nic zle,prave naopak vela zdravia.ale musis preto daco aj ty obetovat

Drienka

Ale ona odo mna chcela okrem uzivania tych liekov este dalsich plno veci. Mala som zmenit stravu jest napriklad aj jedla na ktore nie som zvyknuta a ktore mi nechutia. A chodit kazdy den na prechacky aj cez pracovny den ale ja chodim do roboty a nemam tolko casu. A cvicit sa mi nikdy nechcelo uz od detstva mam k cviceniu odpor neni som sportovy tip skratka. Nikdo neni dokonaly. To su neni vyhovorky tak to je a kazdy sme nejaky. Nebudem sa tvarit ze som lepsia nez co je pravda. To uzivanie liekov to sa dalo vydrzat ale uz vsetko to ostatne ma obtazovalo.

Ninka03

Aha,takže chceš to rýchlo riešiť, lebo ti je momentálne zle. A keď ti bolo lepšie, tak si sa na to vykašľala. To je veľmi rozumný prístup. Neviem čo čakáš bez vytrvalosti. Keď ti lekár niečo odporúči tak prečo to nedodržiavaš? Načo si k nej teda išla?
Podľa mňa by si mala pani Albertovú nechať už na pokoji a nájsť si niekoho iného. Neoberaj ju zbytočne o čas. Môže ho venovať takým, čo sa naozaj chcú vyliečiť a aj dodržiavajú čo treba. Jej času je škoda pre ľudí ako si ty - bez urážky.
Aj ja som sa u nej liečila, ale nikdy by ma ani nenapadlo si robiť podľa seba a dokonca brať jej rady na ľahkú váhu. A prinieslo to výsledky. Mohla si byť už na tom rovnako.