Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odídu mi nadbytočné kilá spôsobené zadržiavanim vody v tele po vysadeni HAK?

Luciinka

Od samotnej antikoncepcie sa nepriberá. HAK ti len zvyšuje apetít, no je pravda že každý organizmus to vníma inak. Ja som užívala HAK rok a pol, ked som ju vysadila, neschudla som ani jeden kg :). A napríklad moja kamarátka vysadila HAK tiež po dlhšom čase a za dva týždne schudla 3kg.
Ja som však necítila žiadny rozdiel ked som ju užívala, jedine to že mi narástli prsia, a to poriadne :D. A ona sa cítila nafúknutá a zavodnená.

Limonade26

Baby, ja vás nechápem. Už asi tretí mesiac užívam HAK (Mistra), čo je teda dosť veľká dávka hormónov, a vôbec sa mi nezdá, že by som od toho pribrala alebo nejako bola nafúknutá. Stále mám tú svoju rovnakú váhu - 54 kg/162 cm... Aký druh užívate?

balón

Ja by som chcela tie 3 kilá nech idú dole, keď je to len voda mali by odísť rýchlo. Mám 23 a užívala som antiku aj pár rokov dozadu, vtedy mi nevyhovala, ale teraz som to skúsila koli akné, ale to ťažšie telo mi vadím tak s ňou končím a celkom skoro

MultiLevel

Kazde telo zareaguje inak, ja som napriklad velmi schudla takmer do dvoch mesiacov od vysadenia...Nastastie, bola som mlada a hlupa, uz by som nikdy neuzivala antiku

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.