Sex s inou

Príspevok v téme: Sex s inou
Daffi

Zdravicko, chcel by som radu. mám priatelku vyše roka a pol noo niekedy, co je u muzov normalne, mam chut na inu...Luuubim ju noo ja na inu mam naozaaj chut a nie je to tím že tá moja je zla ale ako keby som potreboval pocut od ineej ženy že som v tom dobrý. Bude to asi aj tím ze je to len moja tretia priatelka a som nevybureny no potrebujem vediet ako to somnou v posteli je. Je to zrejme cisto psychologicka záležitosť. Rozmery mam 15/4,3 a kôli tomuto to vlastne asi aj cele je lebo mám mindrák z \"veľkosti\". Aj ked vraví že mala pri mne najlepsi orgazmus a miestami až plače aj tak mi to nedá. A odpovede typu \" že ak je ona spokojna tak nič nerieš\" si odpuste. A dievčata tím ktorým na veľkosti záleží... kolko je podla vas optimum. Dajte si do pravitka 15 cm a potom 18-19 az taky rozdiel to snad nieje (Sam asi nevem co chcem pocut ) ale budte úprimny !

nemcur123

a to meranie je velmi variabilne, napriklad - zalezi pod akym uhlom sa meria, kolko ma tuku pri koreni, hrubka je tiez relativna, ci je to valec alebo kuzel. dokonca statistiky zohladnuju v dlzke aj ohnutie (tym sa pochopitelne pridava nieco), lebo rovne pravitko nemeria zhyby.
sirka je tiez len realtivna, kedze to nie je dokonaly valec, ale skor elipsa. ale dobre no, skor som za objem, ako za obvody...
lenze mozem mat objem..
napr ja mam 230ml v priemere, ale dostanem sa az na 250ml.
samozrejme, ze taky 200ml pokila by bol ako ocel, urobi radosti daleko viac, ako mlandravy 250ml, alebohoci aj 180ml so skalopevnym...

tiez som sa chcel spytat, ako to merala, ale nechcel som rypat :)

nemcur123

Aleais
mam otazku, co ak by si si teraz nasla nejakeho s povedzme uplne priemernym, cize ziadne 17-18cm ale 15cm (alebo kolko je priemer?) aj co sa sirky tyka, povedzme priemer 4cm
(viem ze priemer je vyssi ale, povedzme ze..)
stacil by ? alebo ako by si to riesila?
neviem ale ako do toho zatiahnut este pevnost..
keby si urobila rebricek, ako by vyzeral?
pevnost - hrubka - dlzka ?
pokial sa nebavime o extremoch typu 3cm a podobne..
lebo ked si vezmem tie premenne, ze moze mat sice 18, moze mat 5 na sirku, ale moze byt tak ohybny, ze neurobi taku dobru pracu ako ten s 3cm, ale tvrdym ako beton, aj ked len 15cm (aspon je bezpecne daleko od maternice)
alebo ako to zeny vnimate, ked uz si prisla s takym uprimnym prispevkom?

repka

aleais.. a to ty si kazdemu ako merala? alebo ako to takto vies podrobne?
... ja som s priatelom uz skoro tri roky a ani netusim kolko ma cm (takisto vsetci byvali).. ked je mi s niekym dobre tak to neriesim.. ci ? v akej dobe to zijeme..

nemcur123

denis91

nastuduj si co vo fyzike znamena vaha...

ked uz tak, tak objem, v krajnej nudzi aj hmotnost, ale ne vaha, pre boha ziveho :)

az potom mudruj o fyzike..

Nikuška.Nika

Keby toto tak vedela... Ja si myslím že pre chlapa ktorý je zaľúbený a myslí to vážne mu naozaj stačí keď je s ním spokojná jeho polovička. Ale ak ta to láka tak skús, práve vtedy si uvedomíš na čom si. Ja osobne toto nechápem chalan Ľúbi ale očumuje každú čo okolo neho prejde a myslí len nato jak by sa s ňou hrajkal v posteli.... Asi to nemyslíš až tak vážne!

Aleais

Chceš vedieť či je to rozdiel? Áno je. Väčšinou som mala v živote chlapov čo mali 17-18-19 cm. Aj ten jeden cm cítiť, zvyčajne rýchlejšie vrazí do môjho krčka maternice a to už príjemné nie je. Napriek tomu mi vyhovovali skôr tie 17-18 cm, no časom som zistila, že to nie je vyslovene tým. Ono záleží od pevnosti, od tvrdosti a aj od hrúbky, aby ho bolo cítiť. Pozri sa, možno by ti iná žena povedala, že si skvelý, ale možno by si narazil na ženu so širšou panvou, teda by bola tam dolu širšia a nemusel by si ju tak uspokojiť ako tvoju partnerku, lebo by to menej cítila a pokojne by dokázala poňať aj hrúbku 5-5,5. A inej, užšej babe by zase vyhovovalo 3,5, aby ju to nebolelo. Keď chceš sex s inou, tak buď skús navrhnúť trojku, hoci je pravda, že ženy do toho moc nejdú. Alebo sa opýtaj bývaliek aký si bol, ak si s nimi v kontakte. Dnes už by mali byť úplne k tebe úprimné.

geopardica

Daffi,trosku moc vymyslas,nemyslis? Vazis si sameho seba? Asi velmi nie,ked si svojho krala porovnavas... Mas rad svoju priatelku naozaj? Nerob radsej taketo veci,lebo neskor budes lutovat.Hovoris si,ze po tretej priatelke si stale nevybureny... a keby ich bolo 10? Tiez by si si hovoril o nevyburenosti? Nehovorim ti to v zlom. Tvoj problem je v hlave,ale premyslam nad tym,co by ta urobilo stastnym... dokazes uspokojit svoju partnerku- to by ta malo tesit,co ini chlapi by za to dali a nemozu. Je s tebou spokojna,mas byt rad. Chyba ti nejake uznanie,ale ake? Skus popremyslat a pomenovat to. Alebo ma napada,ci ta malo chvalili predosle zeny a terajsia partnerka a teraz sa to u teba prejavuje takto?

rondusss

Je mi zle z takych reci.. Milujem ale chcem skusit ine..keby milujes tak na inu chandzu nepomyslis... Si chudak nic viac..
A co sa tyka mna je mi to uplne jedno. Su doleezitejsie veci v zivote ako tvoj ... Toto vsio.

MarekX

Ty máš teda starosti... veď to je úplne normálny rozmer. Dokonca mierne nad priemer. Buď rád že ti stojí a je zdravý. Viem o čom hovorím - ja mám dosť vážnu formu peyronieho choroby (ak nevieš čo to je vygoogli si) a vlastný penis mi takpovediac mizne pred očami. Mám celkom slušnú šancu že už nikdy nebudem mať normálny sex a to mám len 30 rokov. Ani nevieš čo by som dal za tvojich 15 cm. Váž si to čo máš.