zilky na nohach

myshina

ahoj Lucka Jamám tiež žilky na nohách pretože veľa bicyklujem a nerobím si vôbec z toho hlavu.V lete sa mi nohy opália a je to super.Kamoška si to dala robiť na chirurgii takou špeciálnou metodou nosila 1 mesiac špeciálne pančuchy nohy mala krásne a po 2 rokoch sa jej to vrátilo a vyhodila zato nehorázne peniaze.Keby to bol zdravotný problém tak nepoviem ale koľko báb má trebárs vyrážky a nevie sa ich zbaviť to by ma trápilo ale toto.....kašli nato

lucka

Ahoj foot, neviem ani ako sa presne volas.Dik vies, ze tam som presne volala je to P.Doktor Arendarcik?Vsak?Som rada, ze aspon niekto ma podobny problem, mna to dost trapi.A je to mily doktor?Dufam, ze ta neotravujem tolkymi otazkami, ale bojim sa bolesti a hovoris , ze fakt miznu??

foot

ahoj Lucka .. robili mi to na mojmirovej, oproti divadlu thalia .. tam sidli aj oriflame .. a je to na prvom poschodi...cievna ambulancia ... chod tam, objednaj sa priamo u neho ... no ak ces az v septembri, tak teraz tam nemusis este ist. no na slnko tak mesiac nemozes ist ... ale to zalezi od teba, ci budes uz teraz nosit sukne, lebo nohy predsa len mozes stale zakryt aj pod silonky alebo pod nohavice :) tak drzim prsteky ;)

lucka

Foot:Ahoj, mozes mi este povedat, kde ti to robili v KE, lebo ja by som si to davala robit tu, ja mam dost problem na lytkach z prednej strany, mam tam dokonca aj take modrinky a dost ma to trapi, dufam, ze to funguje ten laser, ale ja s tym zacnem asi az v septembri, lebo teraz by som nemohla ist na slnko.

foot

lucka ano som velmi spokojna, ved koli tomu som mala tak dlho traumu, ani sukne som v lete nenosila, iba so silonkami ciernymi .. a teraz je vysledok ovela lepsi, este 1-2 krat pojdem, ale az po lete, no dovtedy mi to zakryje samoopalovak...no este neubehli 3mesiace tak sa mi to mozno este lepsie zahoji...laser trosku boli, ale da sa to vydrzat, pre krasu to stoji nie? potom si na to hned treba prikladat lad a tak o 1-2 dni si to mozes natierat heparoidom alebo si v lekarni kup lepsi krem

rieka

Odporucam ti pravidelne si tie casti natierat pravou nechtikovou mastou. Je to naozaj zazracny liek na krcove zily. Ak si ju budes kupovat v lekarni musi mat uplne zltu farbu...lebo niektore su len take imitacie ...ale da sa lahko pripravit aj doma a ta je najlepsia.

lucka

foot:dik, ja som tiez z ke, ale si spokojna s vysledkom, vidiet zmenu?ja dnes idem na vysetrenie, uvidim, co mi povie lekar, a boli to tym laserom??

foot

ja mam 20 a zilky na oboch nohach-po celej dlzke lytok som si dala odstranit laserom .. vyslo ma to 3000sk a potom ked este nieco ostane tak sa doplaca 300sk .. aspo tak to je v KE ... po zakroku ti ostane podrazdena koza a niekde aj chrasticky no v priebehu 3 mesiacov sa to zahoji ... mne uz nohy vyzeraju celkom pekne, no po lete este asi 1-2 krat pojdem nech tam nic neostane...