Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie v zime

Príspevok v téme: Chudnutie v zime
Monča97

Ahojte rada by som sa spýtala či sa dá behom chudnúť aj cez zimu či tá zima nepodporuje tvorbu podkožneho tuku ,,tulení efekt,, lebo zatial behám a nejako nič ešte aj priberám :( Chodievam behať papkám zeleninu cestoviny a tak,pijem len čistu vodu a ešte som aj pribrala tak neviem :( Schudla som už 7kg cez leto a teraz potrebujem ešte ďalších 7kg. 160cm 57kg

akosomschudl

ja som skuchla 20 kil tiež ale nedobre som robila že som nešportovala cez zimu sa strašne zle chudnne najlešpie ked je teplo začni sa bicyklovať byť vonku aj ked sa opaluješ tak tuky idu dole vždy ked sa potiš proste chudneť ked nechceš športovať tak upratuj cely dom :) to je ako keby si cvičila :) cez zimu vždy priberiem v lete dufam že mi pojdu aspon 5 kil dolu :) takže neznašam zimu pretoto :) cez zimu si uprav len stravu

kilecko

AJ JA SOM V ZIME BEHALA TROSKU A MALA som pocit ,ze este priberam ,ale svalstvo je tazsie nez tuk ,tak teraz som zmenila stravu a troska cvicim a kiecka idu dole chudnutie je vzdy o tom ze 70 percent strava a 30 percent cvicenie treba skusit a hlavne stravovat zdravo sa treba dlhodobo ,tak prajem vela uspechov

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie v zime - Fórum - ZDRAVIE.sk