Nenavidim zivot, chcem uz umriet

Príspevok v téme: Nenavidim zivot, chcem uz umriet
LadyOpium

nikdy som si nemyslela ze nebudem mat preco zit...bola som normalna baba az kym som nezacaLA S NEVINNOU DIETKOU.. a odratu sa moj zivot tocil len o vahe, mierach, tuku, dietach...mala som jediny ciel v zivote uz od 12tich-dosiahnut dake sproste cislo na vahe a bola som stastna ak oblcha aj v zrkadle som sa videla ako normalna stihla baba ale rodina do mna pindala kym som nepribrala...toto mi sposobuje depresie stake ken diety, cvicenie, prezieranie, obcas vracaniem orehanadla, depresie ked to asse nevyslo schudnut, este vecsie depresie ked som pribrlala, stastie ked som schudla, je to zacarovany kruh, kazde rano sa vazim, meriam si tuk tukomerom, meriam si miery, nic nechudnem, chytam depky, zapisujem kazde jedlo a vecer ma to depta ked vidim kolko som tho zase pojedla uz fakt nevladzem rozmyslam ze si to hodim a bude koniec mojho trapenia ale bojim sa ako by moja rodina zila bezomna a bojim sa ze moja dusa pojde do zatratenia alebo este horsie perezijem to a skoncim v cvokasrni, daju mi zase elektrosoky a prtiberiem dalsich 20kil a budem uz potom fakt jak sumo hrozne sa bojim kazdeho kila naviac, ked orberiem aj keby sto grsmov hned si musim poistit postavu schudnutimm dvojnasobku...len vtedy som s ista lze sa drzim a ze raz budem aspon stihla ked uz nie chuda...prajem si aby to skoncilo bud anorexia alebo rovno cely moj zivot...neviem zit bez diet, vazenia, úremeriavania sa, ohmatavania si spekov a nariekania ze mi treba esdte schudnut...prajem si nech uz je tomu koniec... co mam spravit aby som s tym prestala? prosim poradte lebo ja uz takto dalej zit nevladzem...a radikalnych rieseni ak naprikkald psychina sa bojim, tam uz ist nechcem, zazila som si tam svoje a bolo to utrpenie fakt...nemam dovod tu este byt..anorexia sa ma drzi a nepusta ma...myslim, ze rezignacia je nalepsia volba...budem slobodna a nikomu uz nebudem na obtiaz...

95436154

LadyOpium, zamysli sa, čo sa stane, keď budeš mať kilo-dve navyše. Nič. Ty sama si si v mysli určila, že musíš - a to za každú cenu - vážiť toľko a nie viac. Dokiaľ to budeš mať takto v mysli zafixované, budeš sa točiť v kruhu váženia, sledovania jedenia atď. Keď si sama zľavníš z požiadaviek na tvoju váhu, keď sa konečne rozhodneš, naozaj rozhodneš, že posúvaš hranicu tvojej váhy o nejaké to kilo viac, keď si to budeš každý deň opakovať a dovolíš si jesť viac a aspoň jeden deň nesledovať, koľko vážiš, budeš na dobrej ceste. Pretože nikto iný ti neprikázal, koľko musíš vážiť, len ty sama.

Nemusí to byť však také jednoduché, pokiaľ anorexia je len vedľajší efekt oveľa väčšieho psychického problému, ktorý si nosíš v srdci z minulosti. Ten treba v prvom rade odstrániť.

Len pre informáciu - koľko meriaš a koľko vážiš?