Otázka pre rng - candida

Príspevok v téme: Otázka pre rng - candida
janka1111

Dobry den,chcela by som si len odobrit,ci som si dobre nastudovala ,ktore pripravky pri proticandidovej diete brat. ak moja vaha je 45 kg,mam dodrzat davkovanie ako ste vsade uvadzali? alebo menej?

oreganovy olej - 3x2 tbl /now food oregano oil/
candex - 2x 2tbl /pure essence , candex/
probiotika / healthy origins,30 billions CFU´s/
daju sa kupit tieto pripravky len z ameriky alebo ich uz dostat aj na sr? okrem oreganoveho oleja som ich nenasla

je potrebne mimo nich jest aj nejaky extrakt z olivovych listov, alebo nejaku proticandidovu zmes alebo staci napr caj lapacho, a cesnak surovy a ked ano tak kolko... a ak nie tak ktore pripravky este su nutne?

GSE som citala, ze uz nie je ten pravy, cize ho netreba? pouzit namiesto toho koloidne striebro alebo nie? a ak by som koloidne striebro chcela na vyplach hrdla/mandli pripadne striekat do nosa, mozem?

samozrejme nezabudam na kokosovy olej, ten sa da kupit aj na sr kvalitny a mikrovlakninu.

Hlavne ma zaujima, ci som na nieco nezabudla, ci musim brat vsetko co som uviedla alebo viac a aj to davkovanie a ci sa to da kupit na sr a ak nie ci neviete, ci to nahodou niekto neobjednava vo vacsom mnozstve a potom predava cez internet dalej.

Dakujem za odpoved

RNG

Iherb.com aj Swansonvitamins.com , puritan.com a ine ich maju viacero znaciek. Ja oobne beriem obcas probiotika z Healthy origins,(30 bilion/miliard z 8 druhov probiotik) alebo pre zmenu Jarro-dophilus, EPS, ktory ma sice menej kultur ale rozdielne a clovek nevie, ktore vl;astne co vyrabaju pre nas, takze cim viac rozdielnych tym lepsie.
Okrem toho beriem aj ustne probiotika na ochranu zubov a hornych dychacich ciest, pod menom oral probiotics.

redka

skor by som ptrebovala konktňretny nazov a znacku... momentalne beriem probiotika od firmy swiss... maju obal odolny voci zaludocnym kyselinam... ale idem objdenavat z i herb a rada by som nieco mozno silnejsie a kvalitnejsie... nech neobjednam nejaku blbost

RNG

Kluc na probiotika je ze musia byt tepelne a kyselinovo stabilne aby si ich uz nekupil mrtve alebo aby ich znicili zaludocne kyseliny. Lebo ty ich potrebujes nasadit zivych co najviac do criev a rozmnozit aspon tisicnasobne krmenim zmesou mikrovlaknin.
Takze pri objednavani davaj na tieto kriteria pozor, zialbohu vacsina probiotik nie su tepelne stabilne a dalsie zase neznesu zaludocne kyseliny.

RNG

Vyhybaj sa cukrom a skrobovinam(tj vyrobky z jemnych muk a napr zemiaky na cas), ber extra zmes mikrovlaknin, firma Vemica ma aj psylium aj inulin velmi lacno, ber kvalitne probiotika a postupne tu candidu aj takto potlacis.Samozrejme bez ucinnych proticandidovych to bude trvat aj niekolko mesiacov.Ale nakoniec dospejes aj takto k vysledku

janka1111

hmm, som myslela ze mozno postacia aj tie antiparazitne pripravky oregano atd .... ale dakujem za nazor, cize teraz neviem co kupit :) zlozite je objednavat a dlho cakat na produkty z usa

RNG

Firma Starlife ma produkty mnohe dost slabe a vsetky velmi predrazene. Takze mi nemusis jednotlive zobrazovat na posudenie. Ja som si ich cely vyrobny program uz prezrel a nebol som tym nijak nadseny.
Vobec v Europe je vseobecne slaby vyber doplnkov a privysoke ceny.

janka1111

aha, vsimla som si ze odkazy na pripravky nezobrazuje, tak islo mi o firmu STARLIFE a ich produkty... neviem ako vam ich poslat, alebo dat nazov, ak by ste sa mohli na nich pozriet ci su dobre na zbavenie sa parazitov a candidy?

janka1111

RNG, este k tomu gse , co som sa pytala, ci je aj v sucasnosti na trhu nejaky produkt a ak ano, tak poprosim link, sa chcem spytat, ci by ste sa vedeli vyjadrit aj k pripravkom tejto firmy: dalo by sa aj z tych pripravkov nakombinovat nieco proti candide alebo parazitom? nevyznam sa ci zlozenie postacuje a ak ano v akom mnozstve a co by ttrebalo vsetko kombinovat..skusim tu hodit niektore linky...mozno aj ine pripravky by dopomohli , nevyznam sa , nechcem nadarmo kupovat, ak by zlozenie a sila nestacili... dakujem za nazor a vysvetlenie

antiparazitny pripravok -odkaz odstránený-

nieco na posilnenie
-odkaz odstránený-

na mykozy
-odkaz odstránený-

mineraly
-odkaz odstránený-

mikroziviny
-odkaz odstránený-

oregano
-odkaz odstránený-