Otázka pre rng - candida

Príspevok v téme: Otázka pre rng - candida
janka1111

Dobry den,chcela by som si len odobrit,ci som si dobre nastudovala ,ktore pripravky pri proticandidovej diete brat. ak moja vaha je 45 kg,mam dodrzat davkovanie ako ste vsade uvadzali? alebo menej?

oreganovy olej - 3x2 tbl /now food oregano oil/
candex - 2x 2tbl /pure essence , candex/
probiotika / healthy origins,30 billions CFU´s/
daju sa kupit tieto pripravky len z ameriky alebo ich uz dostat aj na sr? okrem oreganoveho oleja som ich nenasla

je potrebne mimo nich jest aj nejaky extrakt z olivovych listov, alebo nejaku proticandidovu zmes alebo staci napr caj lapacho, a cesnak surovy a ked ano tak kolko... a ak nie tak ktore pripravky este su nutne?

GSE som citala, ze uz nie je ten pravy, cize ho netreba? pouzit namiesto toho koloidne striebro alebo nie? a ak by som koloidne striebro chcela na vyplach hrdla/mandli pripadne striekat do nosa, mozem?

samozrejme nezabudam na kokosovy olej, ten sa da kupit aj na sr kvalitny a mikrovlakninu.

Hlavne ma zaujima, ci som na nieco nezabudla, ci musim brat vsetko co som uviedla alebo viac a aj to davkovanie a ci sa to da kupit na sr a ak nie ci neviete, ci to nahodou niekto neobjednava vo vacsom mnozstve a potom predava cez internet dalej.

Dakujem za odpoved

janka1111

este som chcela k tomu gse, naozaj uz nie je ucinny ako niekedy? z diskusii som sa docitala ze nie, ale mozno som si nieco nevsimla a uz to napravili, ak je nejaky dobry, poprosila by som link...DAKUJEM

RNG

Teoreticky podporovanim probiotik a vyhladovanim candidy tak ako sme si ju cukrami vypestovali ju mozeme vynechanim cukrov a jemnych muk vyhladovat a znicit a branim probiotik a zmesou roznych mikrovlaknin rozmnozit a nahradit postupne v crevach vsetky skodlive mikroby uzitocnymi probiotikami.
Ine prostriedky to len urychluju
Iherb.com ma dobre ceny a nizke dovozne na Slovensko.