Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prestala som chudnúť

Príspevok v téme: Prestala som chudnúť
Axina

Ahojte. Mám 179cm na 62 kg. Chcela som schudnúť, tak som sa začala zdravo stravovať, prestala som jesť sladkosti.. a trochu cvičiť..plánujem začať aj behať, keď bude krajšie. Podarilo sa mi schudnúť 4,5kg a potom to zastalo na tých 62kg. ..chcela by som ísť na takých 57..mám problém hlavne s bruchom. Čo mám robiť, aby som znova začala chudnúť?
Ďakujem za každú radu :)

Axina

Viem, na moju výšku je to dobrá váha, ale ja mám bohužiaľ problém s tým bruchom inak ostatné v pohode.
Viem, že sa dá behať aj v zime, ale nemám na to čas. Áno, je to z časti aj výhovorka, ale ráno už aj tak skoro vstávam a večer je skoro tma a po tme sa trochu bojím behať...ale keď sa trochu predĺži deň, tak isto začnem.
Asi tomu proste musím dať čas.
..ďakujem za rady :)

Daduska13213

zdravá strava a cvičenie... skús sa poradiť s niekým z fitnes centra kam chodíš .. oni ťa vidia a vedia ti najlepšie poradiť.. ak chceš schudnúť z bruška nájdi si cviky na bruško .. na spodné bruško, pás na boky atď.. behať sa dá aj v zime a nie je to také ťažké hlavne teraz ke´d nie je sneh... -odkaz odstránený-

zuzi74

Axina a tebe sa pri tej vyske nezda byt 62 kg akurat? Ja mam o 10 cm menej a 58 kg a fakt ze som chuda.
Mozno mam iny typ postavy, ale to brucho zacina aj mne rast:-(

Axina

Ďakujem...a nevieš asi za ako dlho by sa mohli kilá zas pohybovať smerom dolu ak sa budem naďalej snažiť? Či to je úplne individuálne?

ebi777

telo naštartovalo svoj obranný šetrný mechanizmus, ale treba to vydržať, ono sa to pohne dole, netreba sa vzdávať

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.