Skusenejsi poradte - podlizovanie v robote

Príspevok v téme: Skusenejsi poradte - podlizovanie v robote
manfred II

ahojte, som absolvent a otukavam sa v pracovnom zivote, za ten cas som spozoroval jednu vec a chcem sa spytat Vas skusenejsich ci to ozaj tak funguje, zatial som si vsimol to ze viac nez pracovny vykon sa ocenuje podlizovanie vyssie postavenym, pocas skoly som brigadoval a veduca ma mala v oblube a castokrat ma vyzdvihovala a mal som rozne vyhody, nebolo mi to az tak prijemne lebo niekedy to uz prehanala, po skole som zatial pracoval v 2 firmach a badam to iste, vzdy ma sef okolo seba nejaku skupinku vtierok, co s nim chodia na obed, akcie atd atd, k ostatnym sa chova skor odmerane, nejdem to tu zbytocne rozpisovat, len ma zaujima ci je podla Vas lepsie sa riadit srdcom alebo nasadit silny zaludok pre svoje dobro a prijat hnedu farbu pokial sa niekam clovek nevysplha, vdaka

eddings

Tazko povedat co je lepsie alebo horsie, to zalezi od toho ake lahke/tazke je pre teba podriadit sa takemu systemu za ucelom dosiahnutia nejakych vyhod...niekomu sa to hnusi, niekto s tym nema problem lebo si uvedomuje ze to robi len naoko...niekomu to nevadi lebo to robi uplne prirodzene...

Toto si musis sam uvazit. Jasne ze kazdy napise bud sam sebou, ale kolko z nich to naozaj praktikuje v zivote? ;)

Ja osobne mam so sefmi vacsinou dobry vztah, lebo sa snazim riesit to na kamaratskej baze. Ale uz som aj skoncil v praci s uzasnym platom a malym mnozstvom prace kvoli tomu ze som nedokazal liezt do prdele hlupakovi ktory to tam riadil :D