Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bielkovinova dieta partak/partacka

Príspevok v téme: Bielkovinova dieta partak/partacka
Saaaskia65

Ahojte,chcem zacat drzat bielkovinovu dietu a samej sa mi velmi nechce.Je neikto taky kto chce rychlo schudnut? Nepiste sem prosim odporcovia tejto diety .. chcem ju drzat mesiac .. raz som drzala a po tyzdny som uz bolo viditelne chudsia ale nikto ma nepodporoval tak som prestala .. mam zaujem o pisanie jedal , aktivit , vyska vaha :))

Daduska13213

..všade to už máte, každý to píše ŽIADNE DIETY! každá diéta škodí v niečom organizmu a keď ju prestanete držať vrátite sa tam, kde ste aj boli ... zdravá výživa je to nad čím by ste mali rozmýšľať.. nejesť toľko sladkého, vyprážaného, jesť viac zeleniny a ovocia... ja som sa momentálne dala na zdravú výživu, prestala som jesť sladké a začala som jesť viac bielkovín, zeleniny a ... žiadne obmedzenia nemám pocit, že by som bola hladná + každý deň cvičenie a kilečká idú dolu =) ... a viem si predstaviť že by som takto fungovala aj ďalšách pár rokov a nesnažím sa len to vydržať =D to vám dlho nevydrží

Saaaskia65.

Radsej nie posli do extremnych premien ;o)
A asi veta.. Nepiste sem prosim odporcovia tejto diety nebola pre teb dostatocne pochopitelna

Ahoj majka-g a ako sa ti dari? napis co papavas a chodis do fitka alebo sportujes popritom ? Ja som stastna ze ze je takato zima a da sa ist do lesa na bicykel jedina moja zachrana iny sport je pre mna z nutnosti :)

Saaaskia65.

chod do fitka a opytaj sa na jedalnicek co ti daju mi netrep ze si niekto nieco pokazi mesiacom na bielkovinach .. lebo na muke bude uplne fit..

:D na teba OVCA nemam slov , je mi ta luto lebo mas asi dost znacku nadvahu :D :D a tebe uz nepomoze nic

ebi777

úžasná diéta,

radšej jesť zdravo menšie porcie, a tak chudnúť, ako si takýmito hlúposťami zničiť zdravie

týždeň jesť tvaroh a jablká? čo Vám načisto hrabe? telo potrebuje oveľa viac živín ako čo sa nachádza v tvarohu a v jablkách

Telo naštartuje núdzový režim, a zároveň si zapamätá, že nedostal to čo potreboval, a keď začnete jesť normálne všetko,,, tak si všetko bude ukladať do zásoby pre situáciu keby zase sa vyskytol núdzový stav, lebo si tú situáciu pamätá a priberiete naspäť 2x rýchlejšie

vitavi

Keď si mliečnymi výrobkami zničíš trávenia a následne celkový zdravotný stav, myslíš, že budeš pre niekoho príťažlivá ?

majka-g

ahojte..ja tuto dietu drzim treti den....a uz mi je zle z tych mliecnych vyrobkov...ale pokusim sa to vydrzat...
rada sa podelim o skusenosti, napady...pri dietovani.

Saaaskia65.

Ano tym rychlejsie schudne taky clovek 10 kg a furt bude tlsty ale ked nemas nadvahu a ide o pribratie cca 5 kg a stale som chuda len sebe sa nepacim a tyzden som do seba tlacila iba tvaroh a zajedala jablkom tak to je teda vidiet ..

0vecka

2 preco by som nepisal. ty nepis ked sa rozcertis pri jednej otazke. Okrem toho cim tlstejsia tym rychlejsie chudnes takze tvoj argument vobec nechapem. Ale budis...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bielkovinova dieta partak/partacka - Fórum - ZDRAVIE.sk