Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s vodičským preukazom - využitie modernej techniky

Príspevok v téme: Problém s vodičským preukazom - využitie modernej techniky
koli_s

Dobrý deň. Mám 19 rokov a pred 10 rokmi som prekonal úraz, po ktorom sa mi spustila doslova lavína problémov. Začal som pomaly strácať periférne videnie. Behal som po doktoroch všade možne. BA, BB, KE, Martin, Žilina, Brno. Pred 5 rokmi mi určili zopár diagnóz.... to tu ale nebude menovať. Skrátka pred pol rokom som si chcel vybaviť vodičský preukaz, keďže šoférovanie milujem už od malička a venoval som sa mu. Očná ma však informovala o tom, že nemám dostatočné periférne videnie, aby som mohol dostať čo i len obmedzený vodičský preukaz. Pred nedávnom som ale spozoroval veľký \\\"bum\\\" s inteligentnými okuliarmi, kt. dokážu napr,. telefonovať, ale i sprostredkovať videozáznam priamo na dioptrie. Tu uvádzam jedny z nich. www.epson.com
Chcel by som sa teda spýtať, pokiaľ sa niekto z Vás rozumie do legislatívy a podobne, či by mi doktor s týmto šoférovať povolil. V legislatíve sa píše, že na VP stačí Periférne videnie 100% len na jednom oku, čo by tieto okuliare bez problémov umožňovali. Ďakujem Vám za odpoveď. Daniel.

mmmMMM

Nie som sice odbornik na pravo, ale vyhladom na to, ze taketo okuliare su novinkou , tak som si isty, ze zakony na to este vela rokov nebudu mysliet. Ale okrem pomalej legislativy tam vidim viac problemov. Ak by ti mali sprostredkovat periferne videnie, museli by ukazovat velky obraz na velmi malom priestore. A tym padom nebudes vidiet vela detailov, co je pri soferovani problem. Nemyslim si, ze toto je cesta k tvojmu soferovaniu. Drzim palce, nech sa ti problem so zrakom nejako podari vyriesit a svoj vysnivany VP ziskas

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém s vodičským preukazom - využitie modernej techniky - Fórum - ZDRAVIE.sk