Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žiarlivosť

Príspevok v téme: Žiarlivosť
lavazza11

Chcem sa len vyrozprávať, strašne žiarlim na baby ktoré sú nejak v kontakte s mojim priatelom. Má napr. v práci jednu kolegynu, s ktorou si dosť rozumie a ja mám strach že čo ak ho kvoli nej stratím, stalo sa mi to v minulosti. Viem dôvera je prvoradá vo vztahu ale ja po predošlých skúsenostiach akosi ťažšie verím, nepomôžem si :/. Každý den je s ňou, chodí s ňou busom do práce, niekedy ju vozí autom. Mňa to ubíja keď viem že je s ňou :( Neviem čo s tým mám spraviť už.

lavazza11

Fleur-de-lis:

Ďakujem trochu sa mi uľavilo po tom čo si mi napísala :) Ja som si všimla že on je taký ku každému, na jednej strane je to super, ale na tej druhej zas nie.

Fleur-de-lis

no, môj priateľ je tiež milý a rád žartuje. Mala som v minulosti tiež túto obavu, že aby si baby nemysleli, že flirtuje. Takže sme sa rozprávali o tom a vyjasnili si hranice v žartovaní s inými. To bola jedna vec čo mi pomohla. A druhá, uvedomila som si, že ten môj strach, že ako to iné pochopia tam bol preto, že to ja som si pred tým stále namýšľala, že sa niekomu páčim, alebo že flirtuje, keď so mnou žartoval alebo bol veľmi milý. A to je blbosť. Také veci si vôbec netreba namýšľať. Pochopila som, že také správanie je bežné, milé a nič viac za tým nie je. Samozrejme občas ma niekto balí, ale to už mi je očividné potom :D
Takže neboj sa toho, čo si iné baby pomyslia. Ty na tom nič nezmeníš, a ony raz prídu k rozumu ;)
Teš sa z toho, že je tvoj priateľ dobrý a úctivý človek a tie pochybnosti si nevšímaj ;)

lavazza11

Môžem povedať že máme krásny vzťah, až nato že ja príliš teda žiarlim. Jasné, rozprávam sa s ním o tom, stále ma uisťuje že som preňho jediná, že žiadna na mňa nemá, že sa nemusím báť že chce byť len so mnou, verím mu to, len mám akýsi blok v sebe z minulosti. Preto mám taký strach. Správy mi dal prečítať, hej, videla som to mierne podpichovanie cez spravy, aj keď je pravda, že si zas nepíšu úplne každý deň. On práveže nie je typ, že by pozeral po iných, len je ku všetkým milý a zlatý a niekedy sa bojím že si to baby zle vysvetlia :/

lorenkai

Ako pisala klariqa a ostatne baby iskra moze prist hocikedy aj vtedy ak to druhy nechce.. Byt na tvojom mieste mu poviem co ti vadi,ved mate dobry vztah treba sa porozpravat.. Ja mam 5 rocny vztah tiez ho milujem a viem ze aj on mna.. Je ten typ chlapa ktoremu staci jedna zena a nepozera po druhych,ale i tak ma clovek strach a preto ked mam i najmensi problem vzy s nim pokecam a aj on somnou..ten fb sa mi nepaci co ma co s nou este vypisovat..a ked s nou pise,dovoli ti to precitat? Vies ako sa hovoi doveruj ale preveruj.. Nebud zaslepena :-)

Kiara24

Byt stihackou nie je dobre rovnako ako byt zase lahostajna voci tomu a zatvarat oci a bezhranicne dôverovat.

Nehovorim, ze mas teraz mu sledovat mobil, smsky, maily alebo facebook. Staci si vsimat jeho spravanie, rozpravat sa s nim a v pripade ak ti to velmi vadi tak mu povedz svoje obavy. Alebo sa spytaj, co je ona zac a preco sa to pytas. Ak budes uprimna, viac to oceni.

klariqa ma inak pravdu. Manzelstvo a dieta nie je zaruka ziadneho paru, ze jeden z nich nepodvedie. Ak jednemu raz drbne v bedni tak ide aj cez mrtvoly.

Mne sa stalo to, ze raz ked sme boli na jednej akcii a mal tam svoju dlhorocnu kamaratku tak sa prilis casto objimali. Resp. ona sa k nemu stale tlacila. Tak som si ho stiahla bokom a vysvetlila, ze je mi to neprijemne. Bez hadky sme si to vysvetlili. Urob to aj ty tak :)

klariqa

a co? :) moj muz bol zadany, zenaty dokonca, jeho kolegyna bola vydata a aj tak to doteraz spolu tiahnu...to nie je ziadna zaruka

lavazza11

klariqa: lenže tá baba je tiež zadaná, zhodou okolností s chlapom tieź na pracovisku, sú spolu 3 mesiace.

klariqa

ani ten moj zo zaciatku :) iba na fb si pisali, sem tam nejaka sms...stacilo pol roka a bum..nemalujem certa na stenu, nie kazdy je taky ubohy ako moj ex, ale opatrnosti nikdy nie je dost..

lavazza11

mojpohlad: jasné že by ostalo, kamarátky mám, aj záľuby, ale ja sa ho nevzdám takých chlapov ako je on je veľmi málo, je vidno že ma miluje, prejavuje mi lásku takmer neustále, ja len z minulosti mám paranoje lebo tiež sm zažila niečo podobné, len kamaráti kamaráti a nakoniec vznikol vzťah. Tak preto.

klariqa: On s ňou mimo pracoviska netrávi žiaden čas, sme stále spolu, ale aj tak mám paranoje, nepomôžem si. Ale veŕím mu.

klariqa

ja ta asi neupokojim..ja mu verim a nikdy by ma nepodviedol som vravela ja a teraz som rozvedena koli nevere s kolegynou :) lutujem, ze som ihned neurcila hranice..mozno by vsetko dopadlo inak..z kamaratstva to prerastlo do vztahu sexu a ja so synom sme prestali existovat. pokial mas pocit, ze s nou travi privela casu mimo pracoviska ries to.. aj exmanzelova frajerka je vydata s deckom a nemala problem sa s nim vyspat na firemnej akcii :) cize slepa dovera nevedie k nicomu, vo vztahu si treba urcit hranice...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žiarlivosť - Fórum - ZDRAVIE.sk