Sex či nie

Príspevok v téme: Sex či nie
lusinka223

Prosím ľudia prosím :( len má neodsudzujce :( mám 20 a priateľ 23 :( zajtra sa mám milovať s mojím priateľom len mám blby pocit že je to zlé že nám to pokazí vzťah a že je to hriech viete vyrastam v prostredí kde to všade počúvam :( ale ja to strašne chcem povedzte mi že to môžem robit

LILIII

Hrac ... vsak v teme pise ,ze je TO hriech ,nakolko vyrastala v prostredi ,kde to zrejme pocuvala
lusinka ... hriech by bolo spravat sa neprirodzene ,ak to chces a citis sa na to ,tak sa milujte.

Hrac

nikde nenapisala, ze je veriaca a ak by aj napisala, tak mozete len hadat v ktore nabozenstvo veri ..... naco riesit nezmysly

Lulu2011

tak to mi je argument s panenskou blanou :D ja sa fakt nestacim cudovat, to snad ani nie je mozne, ze niekto veri takym hlupostiam

prezyvko

Kňaz, panenskú blanu majú aj niektoré zvieratá. a to o vyberaní a uznávaní božích zákonov by si tu moc vyťahovať nemal. či snáď ukameňuješ toho, kto ťa bude lákať ku klaňaniu iným bohom? (deuteronómium 13:10)

quiksinka3

luci, ked si nechas panenstvo pre manzela a potom zistis, az po obrade, ze ma rad sadomaso, uz bude neskoro... pokial to citis, ze je to zle len kvoli tomu to pocuvas, na to kasli, a rob to, co ta urobi stastnou...s rozumom...

MultiLevel

Knaz a kto tie zakony vymyslel? Boh? :-D ten sa zarucene vala v krcoch o com tu mi trepeme. Ak chcu fanatici robit bububu, tak radsej nech vyhlasuju, ze kazdy bude "sudeny" podla vlastneho svedomia a nie podla dakych prikazani...pretoze aspon to svedomie zarucene mame a podla neho sa mame aj spravat :-)
A ze nas satan vedie v tom co robime? :-D viva la satan :-D omg

Kňaz

A prečo ženy maju pannensku blanu a zvery nie ? Asi ako dar pre svojho manžela. Lebo budete jedno telo a jedna duša a budete spolu v dobrom i v zlom až do konca svojich dni. A po smrti sa opäť stretnete a budete večne žiť.