Mám zničené, rozštiepené končeky vlasov..

Príspevok v téme: Mám zničené, rozštiepené končeky vlasov..
amy96

Ahojte. Mám veľký problém s mojími vlasmi. Sú zničené,rozštiepené končeky,ťažko sa rozčesávajú sú akoby zlepené,a od žehličky mám odpálene vlasy ktoré mi stoja okolo hlavy. Vlasy som si žehlila od 15tich,mala som ich vtedy krátke a každý den som ich žehlila lebo pôvodne mam vlnité vlasy a je jasné že som chcela nutne rovne. Vtedy ked som ich mala kratke nad plecia nebolo vôbec vidieť že su zničené. Všimla som si to až dakedy v septembry ked som sa rozhodla menej žehliť aby mi dorástli. Od 15tich som si ich stále strihala nechcela som dlhé ale teraz chcem práveže dlhé. Už mi podrastli o pekný kus no a nechápem prečo práve teraz vyzerajú už z diaľky katastrofálne zničené. :( Ráno vstanem a vždy mi je do pláču ked sa pozriem na nich do zrkadla. ľutujem že som si tolko žehlila,fakt to ľutujem a doplatila som na to. Sú uplne nekvalitné,neforemné neviem si s nimi rady. Nechcem si ich znovu ostrihať a posledne mesiace si ich ani nežehlím cele iba z predu pramienky aby sa mi netočili do tváre. Nemám ani veľa financii na rozne regeneračne masky a šampony. Pomohlo by keby som podstrihla končeky? Viete poradit niečo čo by mi ich zregenerovalo aby zas boli zdrave? a tie drobne odpálene vlasky by nebolo až tak vidno keby som išla ku kaderníčke nech ma prestriha na postupku? či by to trochu nezamaskovalo tie odstávajuce vlasky. dakujem za všetky rady,snad mi niečo pomôže.

miriam369

ja mam tiez krepove a rozstiepene vlasy, mne pomaju vitaminy amitamin® Hair Plus , vlasy mi rychlejsie rastu, na sk ho maju iba tu -odkaz odstránený-
a kokosovy olej je tiez super, zabaly robit a aj celu noc nechat na hlave.

nemozna

odporucam ostrihat vlasy staci len konceky a ano postupka je dobre riesenie len najdi taku kadernicku ktora vie dobre strihat ...masky a tie blbosti na vlasy tie len zmiernuju poskodenie vlasov nic ti ich nevrati do povodneho zdraveho stavu.. a prosim uz si vlasy nezehli a ked aj budes zehlit kup si ochranne pripravky pouzivaj aj balzam po sampone

nathalia8

presne tak,nepužívaj vobec žehličku,fény,daj si ich podstrihnúť,kolko musíš,a potom sa o nich staraj inak to nepojde.Používaj plejíčky,napr.kokosový,alebo argánový-používaj kondicionery,a masky.

flegma

naco chces zachranovat znicene vlasy? tym pomoze len ostrihat
nechaj si ich poriadne skratit a zehlicku vyhod do kosa