Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Doma priberám

Príspevok v téme: Doma priberám
maxi

ahojte, mám 21 rokov a pri výške 174 vážim 63 plus,minus 1 kg...
mám taký problém ktorý ma trápi už pár rokov,študujem na VŠ a keď som na intráku , tak sa stravujem zdravo a mám plno odhodlania, ale akonáhle prídem domov,tak sa len prežieram a mám samé výčitky...poradte mi prosím vás, čo mám robiť aby som mala pevnú vôľu a odhodlanie aj doma..chcem schudnúť na 59 kg, ale takto sa mi to nikdy nepodarí..:/

Lulu2011

tak to sme na tom podobne, ja som sa rozhodla, ze uz ani nebudem chodit v praci na obedy, budem si varit doma tofu so zeleninou, kuracie na prirodno, nosit, aj ked sa mi to nechce, zatial uz 3 týždne nechodim do automatov na keksy, uz len to je pre mna vyhra :))

redka

ostava ti problemu sa vyhnut (nechodit domov) alebo zvitazit nad chutami.... uvedomit si co chces a podla toho sa aj spravat... nic ine sa poradit neda...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.