Spoznalo ma nezname dieta

Príspevok v téme: Spoznalo ma nezname dieta
chrobak1

ahojte
stala sa mi taka zvlastna vec a odvtedy musim nato mysliet a premyslat ako je to mozne.
Boli sme sa s partiou kupat na jednom jazere ked sme uz odchadzali pod stromom sa hral maly chlapcek, ked som sla okolo zdvihol hlavu pozrel sa mi do oci a spytal sa ma: \\\\\\\"aka je voda janka?\\\\\\\" Najskor som si myslela ze som zle pocula ale poculi to vsetci a pytali sa ma ci ho poznam. Pravda je ze som tohto chlapca nikdy v zivote nevidela a nepoznam ho ako je mozne ze on ma poznal???
Co si o tom myslite vy?

Sisiaksssss

ja osobne verim na reinkarnaciu alebo aspon ciastocne pamtanie si ineho zivota, v inom case. takze za mna - moj naozr je seriozne taky, ze ak to nebola nahoda, tak slo o dieta, co si ta pamata

Sisiaksssss

tu ti teraz mozem povedat aj ze to bol maly ufon, ktory si po teba dosiel a mozem byt na mile vzdialene alebo nie :D chapes, tu teraz budes pocuvat scifi pribehy alebo hejterov fantasy, ktory hovoria o nahode. ja by som sa spytala toho decka urcite

chrobak1

ja som ostala v soku a neverila som ze som pocula spravne az ked sa ma vseci zacali vypytovat kto to je a ci ho poznam no to bolo vsetko za pochodu a ked sme sa vracali chlapcek tam uz nebol

chrobak1

nemohol pocut moje meno!!! v partii ma neoslovuju janka nemal odkial vediet ze sa tak volam

jedine zeby to ozaj bola taka strasna nahoda
on sa ma ani nespytal ze volas sa lucka ale aka je voda janka to sa mi ani nehodi na take male dieta malo asi len tri roky

phoe

U nás žije jeden chalan, má nejakú poruchu lebo stále chodí za cudzimi babami a pyta sa: Ahoj, ty si Lucia? A ostane prekvapeny keď povies nie. Pritom tie baby ktorých sa to pyta su každá uplne iný typ. A ani si nepamata tie ktorých sa to už pytal. Ok k teme: nic mystické za tým nehladaj. Asi sa mu pacis a pozoroval vás a pocul tvoje meno.

chrobak1

no nikdy som neverila na reinkarnaciu ale toto sa fakt asi inak ani vysvetlit neda ci?

no to by bola ozaj strasna nahoda zeby som sa podobala na nejaku inu janku a este k tomu aj na taku ktoru pozna maly chlapec a este sa mi ten maly chlapec aj prihovori?

moje meno nezacul urcite lebo v partii mam inu prezyvku