Dukanova diéta

Príspevok v téme: Dukanova diéta
Packa

Zdravím! Mám 23 rokov. 173 cm a 63 kg. Chcela by som schudnúť na 60 kg. Od malička športujem, a posledné roky sa aj zdravo a vyvážene stravujem, ale nedarí sa mi schndnúť. Nejde mi ani tak o kg ako o cm. Trápia ma najmä vankúšiky na bokoch a pneumatika na bruchu. Nie som veľmi za diéty, lebo sa bojím že príliš rozhádžu metabolizmus, preto som nikdy ani žiadnu neskúšala. Vždy som len upravovala stravu vysadením pečiva, sladkého, obmedzovala som sa celkovo a do toho behávam, posilujem, no váha a cm stále tie isté. Rozhodla som sa preto, že vyskúšam dukana. Myslíte že je to dobrý nápad, má niekto skúsenosti s Dukanovou diétou? Ďakujem za odpovede :)

dana29

ahojte baby, este tu niekto chodi??:) zacala som pred troma dnami s dukanovou dietou, potrebujem dat dole 5 kg, som treti den v 1. faze a teda mi to da strasne zabrat a ani to presne nedodrzujem. chcem vas poprosit o vas jedalnicek co ste v prvej faze jedli. dakujem :)

Manue

Ahoj dukanky, pripojim se k vam. Zacala jsem vcera.
Mam 65kg na 171cm, a chci zhubnout zpet na svych 58-60kg. Po tricitce se mi najednou vaha pohla nahoru, i kdyz dost sportuju, takze jsem se rozhodla zabit se tech par kil navic touto cestou.

Prvni den jsem jedla:

Dukanovy palacinky s lososem, bio kefir, velky nikzotucny yougurt, vecer hovezi Steak s peprem a jogurtovym dipem.

Piste piste, jak to u vas jde.

Manue

redka

ano stevia je ok ale niektore druhy pri peceni zanechavaju pachut

inac dnes by som skor odporucila paleodietu... neco podobne ako dukanka ale nie take ?prisne? a nie su tam ziadne otravne fazy a biele stvrtky pokial viem...

redka

dnes s dnesnymi vedomostami by som uz ju mozno neskusala... ale kratkodobo sa da... a ak si vyberas dobre potraviny... kazdopadne by som uz nedala do ust umele sladisla a sladila by som vylucne xylitolom a inymi prirodnymi sladislami... tento je z hladiska kalorii najlepsi...

tu je jeden moj receptik a je tam napisany aj priebeh chudnutia v komentaroch dukanovadieta-forum.bb-fr.com

redka

heh pozeram prave do jednej starej diskusie ... tam som pisala ze som mala najmenej 57,6 pocas diety ups... uz si nepamatam bolo to davno...