Dukanova diéta

Príspevok v téme: Dukanova diéta
Packa

Zdravím! Mám 23 rokov. 173 cm a 63 kg. Chcela by som schudnúť na 60 kg. Od malička športujem, a posledné roky sa aj zdravo a vyvážene stravujem, ale nedarí sa mi schndnúť. Nejde mi ani tak o kg ako o cm. Trápia ma najmä vankúšiky na bokoch a pneumatika na bruchu. Nie som veľmi za diéty, lebo sa bojím že príliš rozhádžu metabolizmus, preto som nikdy ani žiadnu neskúšala. Vždy som len upravovala stravu vysadením pečiva, sladkého, obmedzovala som sa celkovo a do toho behávam, posilujem, no váha a cm stále tie isté. Rozhodla som sa preto, že vyskúšam dukana. Myslíte že je to dobrý nápad, má niekto skúsenosti s Dukanovou diétou? Ďakujem za odpovede :)

Packa

REDBATICA ak sa môžem opýtať, koľko sa ti s ňou podarilo schudnúť, a ako dlho si bola v prvých dvoch fázach? ďakujem :)

Packa

No dobre hovoríš takto som uvažovala aj ja, no ja toto čo si napísala práveže aj robím, a nič :/ Preto som sa rozhodla to riešiť takto "radikálnejšie". Snáď mi tie tri kilá pôjdu rýchlo a udržať sa potom už v tretej fáze bude ok.

redka

dukanku som drzala pred dvoma rokmi a chudla som.... ale na tie tvoje kila acm by stacili aj menej drsne opatrenia... zvysit podiel surovej stravy, znizit spracovavanu stravu (varenu, pecenu a najma konzervovanu, balenu), vyradit sacharidy typu pecivo a sladkosti, pridat vlakninu a pit vela vody... k tomu aspon nejaka ta denna prechadzka, alebo cvicenie s vlastnou vahou...