Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Častá masturbácia

Príspevok v téme: Častá masturbácia
Kokoskosk

Dobrý deň mám taký pocit že príliš často masturbujem. Niekedy masturbujem aj 4x do týždňa po sebe. Príde mi to ako keby som bol závislí na masturbovaní. Ja ani masturbovať nechcem ale bojím sa čo sa stane ked na to pomyslím ale nevykonám potrebu sa bojím že mi z toho scitlivie penis. Mám z toho strach prosím bol by som rád ak by ste mi na toto odpovedali. Niekedy mám pocit že mi z toho tvrdnú semeníky ale to bude asi zo zimi. Ale niekedy pocítim taký divný pocit. Mám z toho už depresiu. Dakujem.

qwerty

skús s masturbovaním prestať na nejaký čas. ak s tým nebudeš mať problém, nie si závislý. potom s tým môžeš úplne prestať

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.