Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biela perla. Skúsenosti?

cherryberry

Mne sa tiež Biela perla osvedčila. Už dmalinka som mala žltý pigment (ale naozaj žltý - sťa 50ročný fajčiar)a dosť ma to trápilo. Biela perla mi zuby naozaj vybielila o niekoľko odtieňov a bledší odtieň mi drží doteraz (už je to šesť rokov). Nemám zuby biele ako perla (možno keby som to používala dlhšie), ale splnilo to účel a úsmev mi tak nekričí :) a práve teraz sa chystám na ďalšie balenie :)
A ešte musím dodať, že mne sa Biela perla osvedčila ešte viac ako bielenie pod lampou v ambulancii. Tam by som nechala celý majland, kým by mi to vybielilo :) No a začínam šetriť na poriadne bielenie :)

ebi777

mne naozaj vybielila zuby, ale ja som ju používala nonstop asi 2x denne počas niekoľkých týždňov
údajne poškodzuje zubnú sklovinu, ale ja som nič také nepostrehla

bielenie mi vydržalo cca 4 roky,,,
už by som potrebovala ďalšiu sériu zopakovať...

no len rozmýšlam, či do toho pôjdem znova, lebo je to chemikália poriadna (fluór,...), a počas aplikácie, aj keď to neprehĺtaš, máš ten gél všade v ústach a hlavne sa so slinami zhromažďuje pod jazykom,,, a práve preto je to nebezpečné, lebo tak sa tie látky z gélu môžu dostať ihneď do krvného obehu...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biela perla. Skúsenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk