Otázka najmä pre mužov (ale môže byť aj pre ženy)

Príspevok v téme: Otázka najmä pre mužov (ale môže byť aj pre ženy)
Kiara24

Čaute čaute,

problem nemam ziaden :D. Ide cisto len o otazku, o vase nazory popripade skusenosti. Hadzanie do jedneho vreca nemam v zaujme rovnako ani vycitky ci predsudky.

Zaujima ma len, hlavne u muzov, preco ak nemate zaujem po kratsej znamosti o danu osobu (zenu/dievca), tak jej rozumne do oci nepoviete, ze "nechcem s tebou byt, preto lebo..." Preto radsej volite tu lahsiu cestu "neozvem sa ja, tak pochopi a neozve sa uz ani ona". Pytam sa hlavne tych, ktori to zazili.

Odpovedat mozu aj zeny, pokial sa take nejake najdu, ktore to chlapovi urobili tiez.

Osobne to neuznavam, pride mi to ako prejav zbabelstva, ale na druhej strane nikto nikdy nevie, ci to raz tiez neurobi.

(Mne sa to este nestalo, takze preto neviem).

MultiLevel

Podla mna sa takto zbabelo dokaze zachovat nielen muz ale aj zena. A preco to robia? Lebo je to jednoduchsie. Je to lahsie ako byt uprimny k niekomu, kto po nas ide ale my ho nechcem. Prosto vyhybanie sa priamemu kontaktu...
Nastastie som takeho chlapa osobne nezazila, ani ja som k nikomu nepristupovala takto. Pre mna je zas jednoduchsie hovorit veci priamo ako ocakavat, ze niekto pochopi moje spravanie

LILIII

Ja som to urobila priznavam a to som si myslela ,aka som ja ferova no v tomto pripade som sa zachovala ako sralo. Stale za mnou chodil ,kontroloval ,zistoval kde som bola s kym a .... az ma to odradilo. Bala som sa ho. Bol taky tajomny nepredvidatelny ...... asi by mi aj jednu prital ,kebyze mu do oci poviem ,ze uz nemam zaujem .
Inak baby co tu pisete ,ze vy by ste sa tak nikdy nezachovali ,to som si myslela aj ja a ..... bum . Nikdy nehovor-nepiste nikdy.

Hrac

lebo je to samozrejmost? ak chlap nebojuje o zenu tak je obom jasne, ze z toho nieco viac nebude...

bolo by cudne vsetkym zenam, ktore spoznavam, hovorit po mesiaci, ze nemam o nu zaujem. Nechcel by som vidiet tie pohlady zien na mna, ze ci som debil ci co riesim :-D

lorrines

Ja osobne by som to nikdy nikomu neurobila, radšej som mu povedala, že práve sa necítim pripravená na vzťah ako sa prestať ozývať....aj keby ten moj argument nebol pravda a len by som ho nechcela...mne to však jeden chlap spravil..založila som aj včera o tom forum a teraz sa správa ako čistý vypatlaný idiot..závisí to asi od povahy..nemá proste gule aby niečo povedal

Kiara24

Mne tato otazka na vas napadla preto, lebo sme mali velmi zaujimavu diskusiu medzi spoluziakmi. Jeden z nich sa vyjadril, ze urobil to jednemu dievcatu po cca mesiaci vztahu, pretoze necitil, ze ona je prenho..nikto iny za tym nebol..vraj, to uz ja neviem.

A tak mi to ostalo v hlave a mala som chut to rozdiskutovat aj na fore ako to vnimaju ini chlapi popripade zeny :)

TinaM

Podla mna su za tym jedine zadne vratka. Ved jeden nikdy nevie. Mozno mu casom zacne zena chybat, alebo mu to nevyjde s tou novou, kvoli ktorej sa prestal ozyvat...clovek nikdy nevie, kedy sa mu hodi naklonnost toho druheho, ze ano..

Kiara24

Tak nejak mi to vysvetlil moj priatel, ze preco to muzi robia.

Na druhej strane po kratkej znamosti este sa to da pochopit, ale ak by to bolo po viac mesiacoch popripade roku/rokoch...to neviem ci ja osobne by som to akceptovala :D

A co si myslite vy? Je to podla vas spravne alebo nie?

phoe

Muž ti to nikdy nepovie lebo si nechává zadne dvierka, lebo sa bojí placu a výčitiek , lebo sa vyhybaju neprijemnostiam...a vobec, potrebujes pocut že si cholericka, lebo on je pohodak, že si pedant, lebo on je bordelar, že máš malé kozy a L má vacsie?