Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mama a jej samota

Príspevok v téme: Mama a jej samota
Haluzatko

Zdravím všetkých, potrebovala by som radu. Moja mamka je už dva roky vdova. Býva od nás, od detí v 30 km vzdialenom domčeku spolu s babkou. Mám brata, ktorý je ženatý a ja mám taktiež priateľa. Problém je v tom, že mama sa cíti veľmi opustená. Samozrejme, že ju navštevujeme, každý týždeň tam je niekto - hlavne brat, keďže má auto a veci okolo toho. Ja sa tam snažím ísť tiež aspoň raz za mesiac na víkend, keď sa podarí aj viac krát. Lenže aj tak to je nedostačujúce ja to viem. Babka nieje úplne v poriadku, takže ona akokeby tam nebola a my dvaja máme už dosť rokov a tiež vlastné životy, prácu a nedá sa stále len navštevovať, alebo tráviť tam víkendy. Pre mńa je aj dosť problematické sa tam dostať, je to mimo krajiny - spoje tam žiadne nejdú. Nevieme ako riešiť túto situáciu, alebo ako mame vysvetliť, že proste takto to nejde. Dom predať nechce, má tam svojich psíkov a záhradku, ktorú ma veľmi rada, ale v týchto zimných dňoch tam proste nemá čo robiť. Hovorí o tom, ako ju nebaví život, že nemá prečo žiť a tak ďalej. Mám pocit, že je to bezvýchodisková situácia. Keby Vás niečo napadlo, že ako z tohto von budem veľmi rada.

NADEJKA

DAJ MI NA MAMINU EMAIL MOZEM SI S NOU PISAT MAM TIEZ TAZKU SITUACIU V ZIVOTE ALE S PRIATELMI TO IDE LAHSIE TAK AK BY MALA ZAUJEM....VIEM CO PREZIVA....

Naf

Raz za mesiac je pomerne málo i ked ste písali ze sa inak nedá. Je vdova , tazko pre nu hladat novy zmysel , ale da sa jej ukázat aspon niečo , čo ju baví alebo čo robievala aby mala program a nemala čas mysliet na take veci. Treba sa jej venovat a taktiez ju niekam brat aby nebola stale zavreta doma

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mama a jej samota - Fórum - ZDRAVIE.sk