Falosna gravidita u psov

Deria

O homeopatii treba vediet, ze by sa mala pre kazdeho jedinca, (ci ide o cloveka, ci zviera) "usit na telo" a to vie len homeopat a i ten musi casto skusat, co najlepsie sadne. Ja mam s homeopatiou len dobre skusenosti. Urcite vyskusam najprv homeopatiu, nez hned siahat po liekoch, hormónoch,ci operáciách, ktore rozhadzu cely organizmus. Pulsatilla pomohla uz mnohym fenkam, tak preco to nekusit? Na kastraciu su rozne nazory. V ochrane zvierat to bohuzial bez nej nejde a niekedy je zas nevyhnutna zo zdravotných dovodov. Dali by ste si vy vsetko vybrat len tak? Fenky byvaju po nej zmenene a tucne, potom musia drzat cely zivot dietu. V opacnom pripade hrozia zase choroby z tucnoty. Je to raz zasah, ktory nikdy nie je bez rizika, preto taku vec treba dobre zvazit.

janka1111

praveze sme nad kastraciou rozmyslali, ale este nemam vyskusane vsetke mozne sposoby, ci by nejake nechemicke pripravky zabrali ... vyskusali sme len raz homeopatika, nazov som teraz zabudla ale tie nezabrali...

janka1111

ano , nechcem hormony a neveim ci dostat uvedeny liek skusim pogooglit , uz sme pouzivali jedne homeopatika ale neucinkovali... tak ak niekto dalsi bude vediet, piste, dakujem

Deria

skus homeopatiu, hormónom by som sa radsej vyhla. dostat na sk Pulsatilla? to je homeopatia, ktora je dost ucinna, poinformuj sa.