Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Páči sa mi jeho brat

Príspevok v téme: Páči sa mi jeho brat
teguelinka

mám dlho partnera(27),najprv som jeho mladšieho brata neznášala,že je neslušný,nevie sa chovať (má 22 rokov),ide sa ženiť.podobajú sa výzorovo veľmi,ako bratia,ale jeho mladší brat je aj povahovo úplne iný,extrovert atd,čo sa mne veľmi páči.Môj je utiahnutý,tichý introvert.A tiež výzorovo je mladší brat oveľa krajší.Maká v posilke,dbá o seba,svoje zdravie,krásne sa oblieka.Môj nedbá o nič,má zlú postavu,nedbá o oblečenie o nič.Jeho brat je taký priamy,úprimný,môj je dosť tajnostkársky,klamársky.všetko v sebe dusí,jeho brat všetko povie tak ako je.Viem,že aj ja sa jeho mladšiemu bratovi páčim,povedal vraj o mne dvakrát,že som inteligentná a krásna žena,ale ide sa ženiť!
nechcela by som ho ,to je jasné,milujem priateľa,ale páči sa mi viac jeho brat.asi je to choré priznanie,ale čo s tým?

teguelinka

mne nejde o to,aby bol model ten partner,len proste ,aby sa mne páčil.
Mne sa partner MOJ nikdy nestal nejaký krásny,(naozaj ani nie je),ale zase sú na nom veci teraz,ked sa bavíme,len o fyzičnom,tak sú na nom niektoré veci pekné,ale aj škaredé.páčia sa mi na nom oči,a ruky.aj vlasy ma pekne.Ale jeho nos je dosť krivy,lebo ho mal zlomený,pery uzke,zuby krivé:/
a vravím ,aj sa hrozne oblieka staromodne a nedbá o seba:(

ale páčil sa mi vždy,taky aky bol.

cítim k nemu takú nežnú lásku,nie však spalujucu vašnivú.
neviem,či to môže takto byť v živote alebo nie.

klariqa

myslim, ze je to jasne. s priatelom si spokojna, ale chyba ti vzrusenie. mysim ze tu nejde len o jeho brata, aj keby mal takeho kamarata, bratranca, kohokolvek porovnavala by si..vo vztahu je dolezite nielen to, co ma clovek v hlave a povaha, ale aby aj medzi ludmi fungovala chemia. to medzi tebou a partnerom nie je, niesi spokojna s jeho vyzorom. a nie, nieje to povrchne, je to normalne, ludia sa musia pritahovat AJ fyzicky. zvaz, ci dokazes cely zivot stravit s tvojim "skaredym" priatelom, ci neskoncis nakoniec ako neverna manzelka ktora bude tuzit po vzruseni ktore doma nema..pre tvoje aj jeho dobro..

mojpohlad

Vyzera to, ze ta tvoj aktualny frajer fyzicky nenaplna, aspon podla toho co si doteraz napisala.

Takze nie je pravdepodobne ze s nim budes uplne stastna a spokojna po vsetkych strankach. Tu nejde o jeho brata. Objavi sa akykolvek iny chlap s podobnymi vlastnotami ako jeho brat a budes riesit presne to iste - ze fyzicku pritazlivost vidis niekde inde a nepocitujes to pri svojom vlastnom chlapovi.

Podla mna fyzicka iskra/fyzicno je zakladom vztahu, nestaci len aby sme si s danym clovek rozumeli dusevne. Ak ta tvoj frajer fyzicky nepritahuje, najdi si takeho ktory sa ti bude aj pacit, okrem toho ze si budete rozumiet dusevne.

teguelinka

hurhaj ja mam svojho priatela rada,a nikdy by som ho nenechala kvoli jeho bratovi,to by bol nonsens pre mna.
a nechcem sa sťažovať,že mam NEmodela,to vôbec nechcem tým povedať.

fleur de lis kazdy podvedome porovnava.a ano,presne si to povedala.vystihla si to.
je lepší ako grazel,je horši ako brat.

hurhaj

necital som prispevky, pritahuje ta to ze je alfasamec, to je podla mna normalne zena hlada podvedome takeho chlapa aj ked vie ze je to pako v niektorych veciach, evokuje ti to ze taky chlap ta dobre zaopatri a aj tvoje deti budu priebojne a krasne ako on, musis len ty vediet do akej miery ti na tomto zalezi a do akej miery na tvojom frajerovi

phoe

Tak máš skaredeho chlapa. No a? Ak by si ho lubila, bol bypre teba ten najkrajsi aj tak. Teraz ako vlastne sa chceš postazovat na osud, že si dostala skaredsieho ? Sak keď sa ti nepaci, nechaj ho.

Fleur-de-lis

porovnávaš dve jedinečné bytosti. A jeden z toho v tvojich očiach vychádza horšie. Tvoj priateľ je jedinečná osoba. Buď sa ti páči alebo nie. Ale porovnávanie znamená, že ho nevidíš ako jedinečnú výnimočnú bytosť ale že ho vidíš ako toho kto je v porovnaní s niekým iným horší. Jeho identitu vnímaš relatívne. V porovnaní s bratom je horší. V porovnaní s grázlom lepší. Ale on je stále rovnaký. Je to on. Ani horší, ani lepší. Proste jedinečný.

Je mi ťažko vysvetliť čo myslím. Každopádne ho porovnávaš. Všetci máme túto slabosť, ale je to hrozné.

teguelinka

Fleur de Lis nejde o porovnávanie.Je to proste TAK.tým,že budem zatvárať oči pred realitou,tak jej neujdem.každý z okolia vidí,aky je moj partner,a aky je jeho brat.to nikto nezmení.ja si to nevymyslam.
proste je to TAK.
každý ma svoje prednosti z nich.len sú dosť rozdielni.

Fleur-de-lis

fú, sorry, ale nechcela by som mať priateľa čo by ma takto porovnával s inými. To je od teba dosť hrozné :(
Očividne s ním nie si vo veľa veciach spokojná. Tak ak hľadáš niečo iné tak asi je čas na rozchod.
Partnera by si mala obdivovať, dôverovať mu, mať pocit, že sa oňho môžeš oprieť... Vyzerá, že povaha tvojho priateľa vôbec nie je to čo potrebuješ. Máš ho celý život s niekým porovnávať a byť nespokojná tak mu radšej urob tú láskavosť a prejav mu trocha úcty a daj mu priestor aby si našiel ženu, ktorá ho bude ľúbiť takého aký je a nebude túžiť po niečom inom...
Samozrejme, že nikto nám nemôže vyhovovať presne ako chceme. Ale takto ho porovnávať nie je v poriadku. Buď zmeň svoj postoj alebo zmeň priateľa.

teguelinka

tak komu by padol dobre názor okolia?že môj je oveľa škaredší a horší povahovo ako jeho brat ?myslím,že nikomu.Každý by tým trpel.
a dokonca to strapaté čudo sa na mna zvrchu díva,že ONA má toho krajšieho a že ja mám toho škaredšieho,Moja budúca švagrinka.
Pre mna je celkom sympaticky ten moj chalan,ale iní to tak nevidia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Páči sa mi jeho brat - Fórum - ZDRAVIE.sk