Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Blizka osoba, sa pokusila si ublizit - skusila sa podrezat, ako sa zachovať

Príspevok v téme: Blizka osoba, sa pokusila si ublizit - skusila sa podrezat, ako sa zachovať
matokliniec

Dobry vecer, moja byvala frajerka, s ktorou som chodil cez rok, a s ktorou som stale v kontakte, spravila vcera nieco zlé. Náš vztah je komplikovany spoznali sme sa na strednej zalubili a chodili spolu. Vsetko bolo fajn, az sa opila a podviedla ma s jednym chalanom, rozisli sme sa a prestali bavit. Avsak ked sme sa nebavili pol roka beztak sme sa museli navzajom ozvat. Bohuzial si pamatame svoje cisla. Tak sme sa par krat stretli, nasla si chalana zacala s nim chodit opat sme sa nebavili ,len obcas sa kontakovali. Teraz vyslo najavo ze jej chalan ju podvadzal dlhodobo, viacej krat prvy krat mu na to prisla, odpustila a opakovalo sa to. Teraz v tychto tazkych casoch si piseme a sme v kontakte a mame spolu k sebe blizko. Vcera sme sa nanestastie aj my trosku chytili, a stalo sa nieco zle, opila sa a zacali sa bavit v bare o jej byvalom. Prisla opita domov, preplo jej, zobrala noz a par krat si zarezala do ruky, mala napisany list, tieklo jej vela krvy nastastie ze sa rychlo spamatala a zastavila to, vymenila plachtu a vsetko pred rodicmi schovala. Dneska ked som jej volal ze ako sa ma zdala sa mi divna, nechcela mi to povedat, avsak poznam vzdy ked sa nieco deje a po chvili mi povedala co sa stalo. Som jediny kto to vie a musel som slubit ze to nikomu nepoviem. V minulosti uz mi povedala ze ked bola ale 15 rocna/teraz má 20/ ze mala tak tazke zivotne obdobie ze nad tym premyslala ze mala v kupelni ziletku u ruky. Proste má taketo sklony. Bojím sa kedze som jediny kto o tom vie, avsak neviem co mam robit nechcem nech sa nieco stane a nejsom ten ktory si to bude cely zivot vycitat, ze jej nepomohol. Čo mám robiť ? :-/

Hrac

je to tvoja ex, neries nic. Teba podviedla a k tebe prisla si pokecat o jej dalsom byvalom, ktory ju podvadzal? Maj hrdost a s takou babou ani nekomunikuj. Uz ma 20, takze je dospela a sama zodpoveda za svoje ciny

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Blizka osoba, sa pokusila si ublizit - skusila sa podrezat, ako sa zachovať - Fórum - ZDRAVIE.sk