Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuch prstu

Príspevok v téme: Opuch prstu
Troll

Ahojte, chcel som sa spýtať či už ste sa stretli z niečim takýmto - ešte minulý rok (2013) niekedy v septembri som zakopol a po dvoch dňoch som išiel kôli opuchu a strašnej bolesti k lekárovi, ten ma poslal na rentgen ktorý bol vraj negatívny. Na základe toho skonštatoval že je to len obrazené, predpísal mi fastumgel a poslal ma na chirurgiu kde mi na to dali nejakú masť a obviazali. Po týždni a pol to bolo lepšie tak som sa dal vypísať aby som nebol zbytočne PN. Problém je v tom že prst mám ešte stále opuchnutý a v mieste opuchu aj trochu do fialova a to je od toho už cca 3 mesiace+. Nemám bolesti pri chôdzi ani pri väčšom namáhaní no ak si doň buchnem alebo zatlačím v niektorých miestach príde neskutočná bolesť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opuch prstu - Fórum - ZDRAVIE.sk