Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stály biely výtok

Príspevok v téme: Stály biely výtok
nuninko

Ahojte ako vydím niesom v tom sama . Máte tiež ten problém ako aj ja. Ale aj tak by som chcela poprosiť o radu . Mám biely výtok už asi rok a lezie mi to riadne na nervy. Strašne sa zato hanbím a cítim sa trápne hlavne pri tutu mutu.. Není den bez toho aby som si nemusela vymeniť spodné prádlo aj 2 krát. Gynekolog povedal že je to normálne že mám zvýšené PH.. Ale ja už začínam byť zúfala , trpí tim i môj vzťah tak ak viete o nejak dobrej rade sem snou . Ďakujem

tahoma

Ahoj, ja som to tiez mala asi 2 roky. Sice s prestavkami, ale v podstate sa toho nedalo zbavit.Tiez som z toho bola na prasky.Lieky co mi predpisala gynekologicka mi pomohli vzdy len na chvilu. Potom som skusala volnopredajne ako Rosalgin, ale to mi tiez dlhodobo nepomohlo. Tiez som skusala rady z netu ohladom stravovania(ziadne sladkosti,mucne jedla,kava atd...). Sice to trochu zmiernilo vytok ale nezbavila som sa toho. Preslo mi to az potom co som prestala jest mliecne vyrobky(hlavne mlieko, syry, smotana).Mliecne vyrobky som povodne prestala jest kvoli tomu, ze mi zahlienovali nosne dutiny(na radu lekara)Sucasne mi ale presli aj vytoky. Imunolog vravel ze by to s tym nemalo suvisiet. Mam ale odskusane,ze ked zjem nieco kde je vela mlieka alebo smotany, tak mam na druhy den slaby vytok.
Tak neviem ci som ti pomohla, ty to mozes mat z niecoho ineho. Za pokus to mozno ale stoji. Drzim palce.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stály biely výtok - Fórum - ZDRAVIE.sk