Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strata chuti? Stereotyp?

Príspevok v téme: Strata chuti? Stereotyp?
asi_okukana

Ahojte.

Po akom dlhom case ste zacli mat pocit, ze uz to neni, co byvalo? My s partnerom zijeme len pol roka a uz teraz to je hroza. Este nez sme spolu zacli zit, neskutocne to medzi nami iskrilo. Potom sa vsetko zmenilo. Viackrat som sa ho pytala, kde je problem, ale stale tvrdi, ze nikde... Ale raz sa mu nechce, potom je unaveny (aj ked nic nerobil alebo ma volny den), potom zas ze jemu je najlepsie rano, alebo mu v polke aktu "zvädne".... Ja som uz uplne zufala, prestavam sa citit pritazliva, prestavam sa citit ako zena. A to sa po mne otaca kazdy druhy, mlady, stary... Len ten moj nie. Ani pradlo a oblecky ma uz nebavi kvoli nemu nahadzovat. To sa uz fakt potom citim jak chudera, co uz nevie, ako tomu este pomoct... Viem, ze ma velmi miluje, co by dali ine za takehoto chlapa. Nikdy by ma nenapadlo, ze v tomto by sme mohli mat niekedy problem a este aj tak skoro :-( Vek: obaja 26

asi_okukana

Uwinki ja fakt neviem. Viem, ze ma miluje najviac na svete, dokazuje mi to denne. Viem, ze nikoho nema, lebo travime vacsinu casu spolu a aj ked ma moznost ist niekam bezomna, tak nechce. Hadam to prejde a je to len blbe obdobie :-(

winki

hm tam bude problém niekde v ňom a vo vašom vzťahu. Ja mám priateľa 4 roky a z toho už viac ako rok spolu bývame, ale ešte nikdy mi neodmietol sex...nikdy a to na sebe nemusím mať ani sexi oblečko.

bluie

chyba nebude v tebe, ale v nom, ze ta okukal tak rychlo, nie ?

dnes je svet aj tak chory, takze, nic mimo priemer...

asi_okukana

Tak on toho doma moc nemusi robit, ale on sa roboty neboji. Je sikovny, neni lenoch :-) A praveze sa spolu nenudime. Vylet by to urcite chcelo, len koruny navyse nie su a cas uz vobec. A nemyslim si napr. ani, ze sme spolu vela. Jemu sa nechce ist bezomna ani s chalanmi von. On je najradsej, ked idem aj ja, tak ja fakt neviem. Ja som ho asi proste prestala pritahovat. Miluje ma, len som uz okukana. Tvrdi, ze nie, ale presvedcive to nie je :-((((((

MultiLevel

prepac, pochopila som to tak, ze ste spolu len pol roka :)
Nech je ako chce, komunikacia a uprimnost je vzdy to najlepsie a najcennejsie vo vztahu. Bez toho sa nikdy nic nevyriesi, len budete chodit okolo problemu....Tebe to je jasne, horsie je to s partnerom. Nuz, bez toho aby bol uprimny sa nikdy nedozvies co je vo veci.
Mozno ze bol zvyknuty na isty standart, kym ste nebyvali spolu a zrazu zistil, ze jednak musi cosi aj on v domacnosti robit, ze uz ste na veci dvaja....Mozno ze bol odjakziva taky, aky je, len si to nemala moznost o nom vediet, kedze az teraz ste sa rozhodli spolu byvat...Mozno, mozno, mozno..Bez toho, aby on sam povedal, co je vo veci, to stale len bude mozno
Nenudite sa spolu prilis? Mozno, ze by to chcelo nejake zazitky spolocne mimo domacnost a pracu...

asi_okukana

Sorry, mozno som sa zle vyjadrila. Sme spolu skoro 4 roky, ale len pol roka spolu byvame. Zaclo sa to kazit az po spolocnom spoluziti

MultiLevel

Tak po pol roku je to naozaj velmi zvlastne....
Suhlasim s prvym prispevkom od "moj pohlad". Moze to byt pokojne nieco z toho, alebo kombinacia viacerych veci
Chlapi vseobecne sice nie su moc na velke rozhovory, ale mal by byt k tebe naozaj uprimny a povedat ti, co za tym je. Ved ak nedokaze povedat co ho trapi po pol roku vztahu, ako to bude vyzerat po 10 rokoch? :D Najhorsie je, ak sa niekto uzavrie a nechce komunikovat....takym sposobom sa nedaju absolutne ziadne problemy riesit a cim skor si to on uvedomi, tym lepsie pre vas oboch
V opacnom pripade vam to dlho nevydrzi...

bluie

ako je mozne, ze zeny ktorym na vztahu zalezi, si spravidla najdu muzov, ktorym na vztahu nezalezi?

aha, zeby muzi ktorym na vztahu zalezi su nudni ?

asi_okukana

No o to sa pokusam, ale on mi stale tvrdi, ze ziadny problem. Dakujem za rady, hadam sa to zlepsi, nech to z neho nemusim pacit, lebo mi to neni 2x prijemne. Dakujem za nazory :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strata chuti? Stereotyp? - Fórum - ZDRAVIE.sk