Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brucho

Príspevok v téme: Brucho
artur1311

Mám 49r. užívam lieky Trileptal, pirabene, neurol 1mg,hypnogen/od ukončenia výroby rohypnolu/amitriptylin,Alventa150,aj75, lieky na potlačenie bolesti napr.ibalgin alebo Max400. Toto zloženie z rôznymi drobnými obmenami cca 20 rokov.No posledné roky som začal priberat na váhe aj ked dovtedy som mal váhu pri 180cm cca 75 až78 kg no nezačal som priberat rovnomerne ale začalo mi iba rást brucho. V podstate sa stále cítim nafúknutý a na pohmat tvrdé brucho síce neboli no mám tažko vysvetlitelný nepríjemný pocit plnosti a ako by mi tam neustále niečo zavadzalo. v podstate som na ostatných častiach tela docela chudý....neviem čím to môže byt...myslím však že tučnota ako taká to nieje...nemôže to byt z liekov ktoré sú roky užívané v podstatných množstvách? Alebo je to príznak niečoho iného?Kto by ste mal o tom nejakú vedomost prosím poradte...som z toho zúfalý a neviem čo mám robit.Ďakujem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.