Tahaky na skuske

Príspevok v téme: Tahaky na skuske
linux

Ahojte,

som doktorandkou a obcas idem strazit na skusku studentov. Myslite si ze je v poriadku aby studenti mali tahaky? Avsak to uz ani nie su tahaky typu ´´nieco mi nejde zapamatat, dam si poznamku na tahak´´, ale doslova nakopirovane poznamky vytlacene v mini rozmeroch. Mna to hneva kam zachadza uz drzost studentov, tahaky beriem, vysluzila som si vsak uz zopar novych ´´titulov´´ poza chrbat kvoli tomu. Potom aj tak vyzera nase skolstvo. Co si o tom myslite?

linux

Ja praveze tahaky zoberiem a prilozim ich skusajucemu k pisomke dotycneho/dotycnej, rozhodnutie je na skusajucom aku mu/jej da znamku.Castokrat som rozmyslala ze ich vyrazim von z ucebne.Ono uz v dnesnej dobe nie je problem ani dostat sa k testom so spravnymi odpovedami ci vypracovanym otazkam,profesorom sa ocividne nechce vypracovavat nove testy.Volakedy ked clovek vystudoval vysku tak mohol byt hrdy na seba,aj jeho okolie,lebo si to vydrel,dnes to nie je problem vystudovat.Skoly beru neuveritelne mnozstva studentov kvoli peniazom,potom takto vystuduju lahko so zarucenymi testami.

flegma

no, chyba je aj v samotnych prednaskach, dlhe roky su nezazivne a profak s tym nic neurobi, ziadna obmena, bojkotuje moderne techniky a pod.

kabel

flegma, keby ste na skuske bezpodmienecne vyzadovali veci odprednasane, boli by plnsie.
vsetko sa odvija od narocnosti skusok.

flegma

kabel, ide to do ***
kedysi boli prednasky nepovinne a poslucharne boli natrieskane, dnes budu musiet zaviest zrejme povinne prednasky, aby tam chodil aspon niekto :D

kabel

linux, tahaky sa brali vzdy a vzdy sa brat budu, inak by boli skusky smiesna maskarada...a na tituly za chrbtom sa vyser, nie? ci chces byt stale za chutnu?
ja by som nielen zobrala tahak, ale vyhodila zo skusky. za nasich cias to tak bolo.