Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ ma ,,ohovára,,

Príspevok v téme: Priateľ ma ,,ohovára,,
sajmonka2525

S priateľom sme spolu 2 roky. On má 26 ja 20. Nikdy predtým nemal priateľku dlhšie. Vždy len rok a menej.Žil život ako: každý víkend žúrky, baby, kamaráti, opijačky, lásky na jednu noc ( lebo je chlap za ktorým sa otočia baby) a podobne. Odkedy sme spolu snažil sa polepšiť. Podarilo sa mu to. Raz, dvakrát ide s chalanmi von si vypiť, čo mne nevadí. Veď každý máme právo žiť si tak trochu aj ten ,,svoj život,,. Rozumieme si, máme sa radi, on mi tvrdí že ma miluje a chce byť so mnou navždy, ja cítim to isté.
Lenže problém je v tom že raz keď som bola u neho sama, išla so na internet a on bol prihlásený na facebooku. A niečo mi hovorilo aby som len tak nakukla do správ. A ako som to otvorila boli tam konverzácie so slečnami, ktorým sa sťažoval akú má on frajerku. Napríklad nevedel mi prísť na meno , len ma volal že raketa (myslel tým že viem o každom jeho kroku a podobne), že tá moja mi včera spravila akurát tak špagety, že on so mnou vôbec neplánuje také veci ako svadbu, že ma na mňa nervy, nemám na ňu náladu a podobne.

Neviem čo mám robiť.Lebo keď sme spolu on sa tvári že sa nič nedeje. Keď som mu spravila špagety tak si ich vychutnával, lebo ich chcel. Neviem čo chce tým dokázať. Nechcem mu povedať že som sa mu hrabala v správach. Lebo máme dohodu že toto robiť nebudeme lebo je to každého vlastné súkromie.

Prosím pomôžte mi, má tu niekto takú skúsenosť? :(

soffa

nevazi si ta,nema ta za nic.lepsie urobis,ked sa na neho vykasles.naco ti je taky chlap?mozno to robi z frajeriny,ale je to ubohe.mala si mu tie spravy ukazat,co by ti na to povedal!veris mu?tak sa zobut!chlap ktory si ta nevazi(a ten tvoj taky je)si ta nezasluzi.mal by naopak pochvalit sa tebou,ze mu navaris a nie ohovarat!!!!!!!!!!!!!!!

MultiLevel

Probuh, to co je za chlapa....Zozere spagety lebo ich sam chce a potom "kamoskam" na nete vypisuje, ze si mu urobila "len" spagety? Pred tebou sa tvari, ze je vsetko OK a pak napise dakej babe, ze nema na teba nervy???? Nuz, toto by som asi tazko rozdychavala...
Co su toto za vztahy hmmm...
Vobec nevidim riesenie v tom, aby ste si navzajom prezradili hesla na FB. Ak to tak nejakemu paru vyhovuje, tak je to v pohode. Ale iste sukromie musis mat i ty, i on. Musi byt medzi vami dovera, avsak v tomto pripade bola velmi narusena... My s partnerom FB nemame a teda ziadne hesla si hovorit ani nemusime, ale kym sme boli na soc.sietach, tak sme tam travili asi 10 minut denne a s nikym sme si nevyspisovali. Nehovorim, ze to tak ma zakonite byt aj u vas, ale podla toho ake temy sa tu v poslednom case vytvaraju, "internetovy zivot" vobec nie je dobry pre mnohe vztahy...
JA by som na tvojom mieste zvazila, ci je vyber partnera spravny...Necitala som diskusiu, neviem ci si mu o tom vravela. Urcite sa o tom porozpravajte. Ak tie spravy bude zatlkat, prosto sa priznaj, ze si ich videla, ze ta to mrzi, ale ze nema uz dovod klamat o tom. A popros ho, ze ak ma nieco proti tebe, aby ti to vzdy otvorene povedal, inak nemas sancu na napravu z tvojej strany.
Urcite by som mu dala sancu, snazila sa aby som i ja napravila chyby (on tiez tie svoje), ale pokial by sa nic nezmenilo, velmi by som zvazovala, ci taky clovek je pre mna vhodny do buducnosti....

Dawia

Ja mám frajera 5 rokov a vie všetky hesla na všetko, aj ja. Nemame co skryvat ak predsa nechcem, aby prečital daku intimnu debatou s dákou kamkou, vymažem to

popora

Sajmonka ja nechapem, ako sa dokaze baba tak zamilovat, ze so ebou necha takto zametat, ze si nevazi samu seba a odhodi hrdost a zostane obycajnou chuderou. Stoji ti to jeho pekne telo za to? Vies ze si takto dokazes pokazit cely zivot? Nauc sa byt hrda osoba a s prehladom kopni tohoto do rdele! Si normalna? Na co cakas? Na zazrak?...

Kiara24

weeeeger - ja som nasla "nudneho" chalana :D Teda pre mna nudny nie je, ale vystihuje to to, co pises. To je taky dobrak a som nesmierne vdacna zanho po tych opletackach s inymi.

Kiara24

Som silnejsia, to je pravda, skusenostami sa clovek meni. Ale ver mi, ze som sa citila rovnako ako ty. Rovnako slaba, rovnako smutna a zufala. Ale niekedy treba mysliet aj na seba hoci sme si vysnivali nieco ine a tazko ide spravit radikalny krok v zivote. Ja som chcela byt stastna s usmevom na tvari. Tak som proste zakrocila, trvalo mi to par dni a potom som sa oklepala a zivot isiel dalej a priniesol mi do cesty opät krasne zazitky, momenty atd. A potom aj sucasneho priatela, ktory ma sice obcas nastve, ale stale je to v tej norme, co sa vykonzultovat da :D.

Môj tatko mi hovoril, ze clovek musi prejst aspon troma vztahmi, mozno kratsimi mozno dlhsimi, aby zistil kto mu vyhovuje a nasiel si svoju spriaznenu dusu alebo cloveka na cestu spolocnym zivotom :)

Neboj sa mu to povedat. Aby ti to slo lahsie, radsej sa nanho nastvi a to poriadne a vtedy pojdu aj pocity a city bokom. Pokial by si to v tychto dnoch nanho vytiahla, bola by som rada keby si napisala ako si dopadla :) A ja ti budem velmi silno drzat palce. Mimochodom mam tiez len 20 rokov ;)

A nezabudaj, kazda skusenost dobra skusenost!

weeeeger

ale vsimate si, ze ZAS A ZASE pripad, ked baba nasla neskutocneho pablba?

bud je to take, ze pblbi su v kurze, alebo aj tato zakladatelka ma nieco na rovasi.

obycajny chalan je nudny, ze ? treba partyboya ?

weeeeger

"eplánuje také veci ako svadbu,"

urobi si FB profil alebo si pozicaj kamoskin a zabav sa s nim a posli ho do prdele :D tam totiz patri..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľ ma ,,ohovára,, - Fórum - ZDRAVIE.sk