Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prirodzená blond

Príspevok v téme: Prirodzená blond
Kika69

Ahojte, mám veľmi dlho prirodzenú blond farbu a už ma omrzela a chcem nejakú zmenu. Momentálne mám asi takúto farbu vlasov, niečo medzi prvým a druhým obr. www.moda.sk

Nafarbila som si vlasy ale rozdiel bol len minimálny,videla som to asi najviac len pri korienkoch...ale teraz to už nevidím vôbec a je tomu 2 týždeň nerada by som si nejak zničila vlasy tak som použila túto farbu a presne aj ten odtien -ladová svetla blond...a to je aj presne odtien ktorý by som chcela
www.vmd-drogerie.cz

No neviem čo mám spraviť, musím použiť silnejšie farby inak sa toho nedočkám? alebo si to mám nafarbiť viackrát...? Alebo kaderníčka?
Dakujem za rady

actafool1

Ja by som sa ta naopak chcela spytat aku farbu si pouzila, ze si ich mala ako na tych prvych dvoch obrazkoch... :) Vdaka.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prirodzená blond - Fórum - ZDRAVIE.sk