Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ nevie aké je znamenie?

Príspevok v téme: Priateľ nevie aké je znamenie?
neonka20

Ahojte, možno trošku blbá téma ja viem. Nieje to vzťahoch a ani problémoch vo vzťahu. Ide o to že moj priateľ sa narodil 23.10 a nevie aké je znamenie. Niekde píšu že je Škorpión a niekde píšu že je Váhy je to také 50/50 ani k jednému sa astrológia neprikláňa viac. Nevie aký horoskop si ma čítať, aká charakteristika znamenia lebo sú práve tie znamenia dosť odlišne. Je tu nejaký astrológ ktorý by vedel poradiť?

me and me

ja si myslim, ze znamenia horoskopu mohli mat iste opodstatnenie, ale skor v minulosti, teraz sa to uz stiera. ved niekedy ludia jedli len to, co dopestovali vo svojom pasme a v case, akom to dopestovali. teda napr. deti pocate v zime mali inu vnutromaternicovu vyzivu (co ich mamka jedla) ako deti pocate v lete a podobne. a tym sa napr. zaobera makrobiotika, ze ako ovplyvnuje prevaha tej-ktorej potravy vyvoj plodu v roznych fazach, je to celko zaujimave, nehovorim ze sa s tym 100% stotoznujem. takze potom jedinci pocaty v rovnakom obdobi mohli mat podobne vplyvy a tak maju aj podobne crty ci povahove vlastnosti, kedze aj povaha je mnohokrat i fyzicky ovplyvnena, napr. nervozni a vybusni ludia maju precitlivenu nervovu sustavu a tak.
takze ja by som to uplne nezahadzovala ako blbost.

wreck

:-)

zase by som to nepodcenoval, mile damy. co ak na tom nieco naozaj je. tuto pan pales napriklad objavil zaujimave suvislosti o tom ako sa striedaju historicke obdobia a zalozil novy vedny odbor - angelologiu. vlastne tym dokazal existenciu anjelov.

normalne by sme si tukali na celo, uchechtavali sa a posielali podobne postihnuteho do izolacie v prislusnom liecebnom zariadeni, ale pan pales pouzil vedecku metodu, zdokumentoval to a je to vonku.

blizsie som sa tomu nevenoval, len viem, ze to existuje.

mnozstvo objavov vzniklo ako nahoda alebo napriek tomu, ze siroka vedecka obec autora objavu zosmiesnovala. louis pasteur je dobry priklad.

a na tie auta naozaj pozor, dnes obzvlast. nasnezilo. :-)

Prezyvka55

Celkom sranda ze porod sa da naplanovat :D takze vlastne si dopredu mozes vybrat ake bude mat dieta znamenie :D
Kto veri na znamenia alebo nejaku ezoteriku ten to v hlave nemoze mat vporiadku.

wreck to vystihol inak :D

daniuska

Moja mama sa vtedy narodila a priatelkyn manzel tiez, ma z oboch znameni to najhorsie , vahy su nestabilne a falosne a skorpion zakerny...utekaj kym je cas heh

Aleais

Zaoberala som sa znameniami, takže trochu povedať viem. Zisti kedy sa narodil, o ktorej hodine. Teraz ti už ťažko poviem, že v jeho roku kedy to tak nastalo, ale s najväčšou pravdepodobnosťou, ak sa narodil poobede a neskôr, je škorpión. Ak doobeda alebo nadránom, je váha. Ale nech si prečíta obe charakteristiky a sám uzná za vhodné, čo naňho sedí. Pretože tieto prelomové znamenia naozaj nemajú isté ku čomu patria, jedine podľa charakteristík. Neznášam inak tých ľudí, čo sa vysmievajú horoskopom. Tu nejde o horoskopy na dni či mesiace, ale všeobecné tendencie a verte, že keď je raz baran fyzické znamenie, ťažko bude premýšľavé, u nich by sa zišlo aplikovať dvakrát meraj a raz strihaj, ale akosi na to vždy zabudnú. A to je napríklad len príklad. Ak neveríte tomu, skúste si opísať nasledujúce živly, aké by mohli mať vlastnosti: oheň, voda, zem, vzduch a potom si pozrite či to na vás sedí, len podľa vlastného opisu týchto živlov. Oheň: baran, strelec, lev. Voda: ryby, rak, škorpión. Vzduch: vodnár, blíženci, váhy. Zem: kozorožec, býk, panna. Skúste ulapiť vzduch, stále niekde lieta, veľa myšlienok a smerov, vízie a budúcnosť, sloboda. Skúste zem udržať vo vzduchu, vždy padne na zem dolu, vždy sa bude držať svojho, určitých pravidiel a nebude chcieť vybočovať z niečoho, čo je v jeho živote zaužívané. Oheň je prchký, energický, silný ale rýchlo sa vybije, podobne je aj ohňostroj taký, vedia búchať silno, ale rýchlo sa vybijú. Voda je síce tichá, ale skrýva v sebe veľa tajomstiev, prejde vám pomedzi prsty a ani si to nevšimnete, dokáže vytvárať umelecké obrazce z piesku, zeme, kameni po dlhom čase (umenie), má rada to svoje staré známe koryto, do ktorého sa vráti vždy, keď prejde svetom.

rovinka

:D ... mna velmi rozosmialo slovne spojenie "vyplach mojej fantazie" :D Nic v zlom, zlepsilo mi to rano ;)

a ja napríklad som vodnárka, typická, ale priateľ je lev, no ani jedna z charakteristík naňho nesedí.

wreck

neonka20, na teba to sedelo a na dalsich 100 milionov ludi to sediet nebude. s tym co spravime?

a pre tvojho mileho napisem horoskop na tento tyzden ja:

bude sa mu mierne darit, ale musi dobre chytit sancu. ku koncu tyzdna pride unava, s prichodom vikendu sa to zlepsi. pozor vonku na auta, mozu zranit. vyhnut sa treba tazkym tukom v strave a ist spat pred polnocou. v partnerstve ok, len treba dbat na zvysenu pozornost voci milej.

trafil som? ;-)

Emily opat

Ahoj Neonka,

záleží to od konkretného roku a času narodenia. Ekliptika (dráha slnka) je rozdelená na 12 častí - znamení. Ked slnko prejde do ďalšej časti, mení sa znamenie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľ nevie aké je znamenie? - Fórum - ZDRAVIE.sk