Som narocna?

Príspevok v téme: Som narocna?
rondusss

Ahojte potrebovala by som pocut vas nazor:-) Mam 4,5 rocny vztah. Mame sa radi,lubime sa,planujeme spolocnu buducnost,rodinu.. Ale vnimam tam problem.. Citim ako keby sa uz menej snazil. Mam na mysli po tej citovej stranke resp. pri ,,dobijani,, a prejavoch. Prve 2 roky boli ine snazil sa,prekvapil ma,ked sme sa mali stretnut vzdy doniesol nejaku drobnost co ma potesila ( kvietok,med.srdce,..) fakt drobnosti ktore potesia. Alebo ked som prisla ku nemu tak izba bola perfektne upratana,vsetko prichystane proste super.. Stretavame sa raz za mesiac niekedy raz za dva nakolko sme z dost vzdialenych miest.No posledne obdobie na to vsetko kasle,nenapadne ho kupit mi nejaku drobnost a ked mu to vykricim alebo pripomeniem tak mi povie ze preco to kazim tym ze mu pripominam co ma robit,ze potom to nespravi,ze to nebude prekvapenie. Tak som si povedala ze riesit nebude ze sa necham prekvapit ale stale sa neviem akosi nicoho dockat.. Alebo s tou izbou, ak sa to este izba da nazvat proste nezaujem.. Ja sa napr snazim ho vzdy s niecim necakane prekvapit a potesit. Alebo ked bol odcestovany pracovne na 3 mesiace dala som si namahu zistit adresu kde byva a poslala som mu ,,male prekvapenie,, tam.. Ja som bola ptacovne tiez dlhu dobu prec a ani len pri stretnuti sa neunuval doniest kvet pritom vie ze mam kvety rada a ze by ma to potesilo.. Viem ze vztah neni iba o darcekoch a prekvapeniach ale myslim ze treba aj to,aby tam bola stale iskra a ten pocit ze clovek na vas myslli.. Preto chcem pocuvat vas nazor co si o tom myslite.. Ci som naozaj taka narocna a chcem tak vela.. Dakujem :-) :-)

rondusss

Doktor
Mozno ano ale ked nema sam snahu nieco vymyslat.
Ja som nad tym dost rozmyslala a uvedomila som si, ako tu uz jedna slecna povedala, ze on sa strasne ,,upol,, na byvanie. Tam je jeho ciel,to chce dosiahnut. Kazdy den mi hovori o novych a novych projektoch na dom,kazdy den sa ma pyta co by boolo lepsie,prepocitava mera... Niekedy mi to az leze na nervy ked sa nemozme o niecom inom porozpravat. Alebo ked sme spolu tak len zhana vseliake informacie co by bolo ako lepsie. A pritom mu uchadza realita. Zanedbava vela veci skrz jeho ,,sna,,.
Na to byvanie este dost dlho nebudeme mat financie tak dufam ze sa trosku prebere..
Ale som rada ze som sem napisala a ze ste mi dali iny pohlad na vec :-)

rondusss

Tak mi napis v com? V com klamem? Ved nic rozdielne tu nepisem stale pisem o tom istom .... Nechapem.. Ale ak mas takyto nazor tak mi nqpis preco.. Mozno je tam nejak pravda..

rondusss

Mily sampon, budem rada ak si das tu namahu a budes citat poriadne nie medzi riadkami. Napisala som ze sa stretneme raz za mesiac niekedy raz za dva ze byvame vacsinou mesiac spolu ( niekedy tyden,niekedy dva,alebo mesiac) podla prace a volneho casu... V kontakte sme dennodenne cez telefon,skype. Co sa tyka darcekov a to tvojho ,,nieco ine,, vsade som pisala o jednom ze nema snahu ma prekvapit ci uz v podani darceka,upratania,izby,pripravenia vecere, urobenia masaze,sprijemnenie vecera a pod.(urobenie niecoho na vyse)
Takze tu neklamem,len ty si to zas zle pochopil,resp. si necital vsetky moje komenty v ktorych by si sa to dozvedel,nakolko som to hned nevpisala do mojej otazky!

sampon

Aky iny pohlad. Ved raz pises, ze sa vidite raz za mesiac, inokedy, ze ste spolu cely mesiac. Potom zase, ze ti nepise a v dalsom, ze si pisete. Alebo, ze ti chybaju darceky a potom, ze nie darceky, ale nieco ine. Ty tomu hovoris upresnenie, ale v skutocnosti je to klamstvo. Klames a tvojmu priatelovi to uz asi lezie na nervy. Ci sa jedna o muzov, alebo o zeny vzdy to bude klamstvo.

rondusss

Nathalia
Ja viem ze su na tom horsie,v podstate je toto nic oproti inym problemom... Ale niekedy je to potrebne a hlavne ked je ten vztah na jednom bode... Uvidim cinsa to pohne.. :-)

Ludia dakujem za kazdy prispevok :-)

nathalia8

už ta nemusí dobíjať,lebo už si ta získal,takže načo??vtedy bol zalúbený,teraz ta už možno má rád,ale ked ti nevie nič kupit,nič s i s toho nerob,mnohé ženy nedostávajú,čo by si aj neviem čo zaslúžili-taky je život.

doktor vedy

resp. ze poznam dochodcov, co si robia pekne gesta "len tak" castejsie, ako moderny super hyper cool mladi ludia, medzi 20-30..

cize chyba v tebe rozhodne nie je, ale nemas to lahke.

doktor vedy

tak ja mam taky pohlad, ze toto sa da vydrzat az do dochodku (normalneho, ne do 20tky)
ale za take ma tu ukamenuju, takze nepisem.