Lieky na spanie

Príspevok v téme: Lieky na spanie
zullu69

ahojte, mam problem s nespavosťou - dlhoročný, beriem pravidelne lieky ns spanie, začalo to lexaurinom, Xanaxom, brala som Zolpiderm, Tritico, diazepam, momentalne striedam Stilnox s Adormu, problem je ten, že už neviem zaspať už ani po 1 tabletke tak si pridavam este 1/2 ale ani to nestaci, je tu niekto co berie na spanie sj vyssie davky? ja viem že už som v tom až po uši a neviem z toho von, ako sa da odvyknut od týchto liekov? vďaka za každú radu

ivan890

Derin je uspavadlo aj na dalsi den,bol som aj na druhy den z toho tak prispaty,ze ma mohlo pokojne aj auto zrazit

sarah123

preco sa chces zmierit s tymto stavom? ja som nespavala 2 aj viac rokov, pravidelne nadranom aj o nejakej 4:30 som az zaspala, niekedy celu noc nic, ale tabletku som si do ust nevlozila, lebo som sa bala toho co pises ty nestastnica jedna...aj teraz niekedy zle spim- pretrpim a potom zaspim..

zullu69

este stale mi nikto nevie povedat ci je tu niekto taky co lieky na spanie musi brat dozivotne a ci vo vyssok veku to nevedie k demencii?

srnkamala

no ja som mala tiez psychicke problemy..a dal mi derin...ako on neni na spanok....ale ja ked si dam jednu tabletku ja z toho zaspim ako batoh....preto to uzivam len vecer pred spanim......na mna to riadne ucinkuje..a spim ako zabita

zullu69

no to nic moc mna skor zaujima ci sa tak da fungovat do konca zivots teda na liekoch na spanie plus este beriem AD valdoxan a arketis s mam pocit ze za chvilu budem senílna a to mam 44 rokov!!'

Bambullina

Moj priatel bol na tom podobne,mal noci kedy vzal aj 3 zolpidemy,avsak vedel prejst na spanok bezhocicoho,jeho nespavost bola sposobena nocnou pracou.stresmi...ja som mala obdobie kedy som nevedela zaspat aj dve hod,riesila som to melatoninom,triticom dve tretiny a 0,5neurolom.,,koktejl,,vsetko sposonbene nepravidelnym dennym a nocnym rytmom aj taktiez nerv. vypetim,nie je to ok,ale melatonin a tritico spolu beriem dodnes,inac by som spala zle...zial pokial nebudem dodrziavat spankovu hygienu nepomozem si