Ne/spokojnost v zivote

Príspevok v téme: Ne/spokojnost v zivote
qweety

Ahojte,

velmi dlho som rozmyslala ako zacat. Ani neviem do akej kategorie by som vlastne zaradila svoj problem. Skor by som chcela len napisat co citim, ci zazivate aj vy nieco podobne.
Mam 25 rokov a momentalne zazivam taku nespokojnost, sama so sebou. S priatelom nam to taha uz pomaly na siedmy rok, zazili sme mnoho pekneho, i zleho, poziadal ma o ruku, no skor mam pocit ze to smeruje k nasmu koncu prave, nie dalsim spolocnym rokom. Velmi ho lubim, neviem si ani predstavit ze by sme boli bez seba, no mam pocit ze si ideme jeden druhemu coraz viac na nervy v poslednej dobe. Priatel ma take nalady, ze v poslednej dobe ked sa urazi za hocijaku hlupost,je schopny sa mi aj niekolko dni neozvat. Podobne je to aj u mna. Niekedy sa ani necudujem, za posledne tri mesiace to niekedy uz ani sama so sebou nemozem vydrzat a najradsej by som sa preplieskala. Dalsia vec sa mi zda, ze uz nemame ani taky velky zaujem s priatelom o seba bojovat, ze berieme jeden druheho uz ako samozrejmost, nevazime si jeden druheho. Mam pocit ze aj napriek tomu ze sa chceme vziat, stavat dom,ze aj tak stagnujeme. Ja sa nechcem rozist, zahodit za sebou vsetky roky,ale rada by som aby sa nakopol nas vztah. Bola by som rada keby do vztahu prisla ta vasen, ta radost ze mame jeden druheho.
Uz mam taky pocit ze v dnesnej dobe sa ludia rozchadzaju a rozvadzaju pre vselijake hluposti. Nehovorim ze maju dospiet do takeho stadia aby sa urazali, nevazili sa, ale ludia tusim nemaju ani zaujem bojovat o svoju lasku a stale utekaju pred niecim.

qweety

poiklo,

to vobec nie je o tom. Mne vobec nechyba ze som nevymetala diskoteky ci bary s kamaratkami, ale vobec. Take nieco ma preslo niekedy v sestnastke :-D

poiklo

qweety , naco si sa s nim vlacila celu mladost , mala si si uzivat zivot slobodneho dievcata a uzivat si s kamaratkami , naco si sa takkto zviazala , teraz je to uz cele o nicom , lebo ked su manzelia tak dlho spolu uz riesia deti skolu a tak sa ich vztah ubera ale co vy mate teraz po tolkych rokoch stale sa hadat o tie detinske nezmysly ..............sama si si na vine

qweety

Pracuje ako casnik, a vadi mu trebars ked maju nejaku akciu (svadbu, oslavu, vela ludi..) Ked poviem ze to je sucast jeho povolania tak sa ofrkne na mna nech to idem skusit, ze ho nebavi tato praca. Hlada aj v inej oblasti pracu, len tazko sa hlada v dnesnej dobe

qweety

mojpohlad,

za ten cas co sme spolu ma asi 5-6 pracu, na kazdu jednu nadaval. Pracuje kratky/dlhy,cize ked ma kratky ma volna a volna :-D ano, ma aj ine veci na starosti, ale nemyslim az tolko aby to vplyvalo na nas vztah

mojpohlad

queety: No ved co este riesis tu na fore ? Ved z vlastnej odpovede vidis, ze tvoj frajer je z frustrovany z roboty...tak zisti v com je problem.Ci su tam blbi ludia, ci je problem ze ho to nebavi, alebo z coho to vlastne prameni...Vy sa vobec o takych veciach nerozpravate ?

rondusss

Presne.. Nechce riesit nic. Uz sa mu ani nedokazem zdoverit,alebo ked s niecim zacnem hned vybuchne a koniec. No u mna rovnako az na to ze s tym sekol uplne na dobro :D a co sa tyka toho ospravedlnenia tiez sa mu nechce,alebo povie ved ty mi tiez vzdy nepovies.. Pritom sa snazim a poviem.. A to ma vie tak nahnevat tak ked sa ,,nesnazim ja,, tak sa nesnaz ani ty.. Och