Priatelka sa urazila

Príspevok v téme: Priatelka sa urazila
kasparov

ahojte, rad by som si precital nazor inych kto je na ´vine´, priatelka sa na mna urazila lebo jej malo pisem na fb a ze celkovo odpovedam stroho, nieze by som bol nejaky spiatocnicky, ale takejto komunikacii sa uz radsej vyhybam ako sa da a ani ma to nebavi si pisat o normalnych veciach s ktore s nou mozem prebrat osobne, taktiez mi vycita ze jej ani nenapisem smsku pritom vie ze ja nepisem nikomu, radsej zavolam, aby som to vysvetlil fb mam len na to ze zo zvyku ho raz denne otvorim na tom som zavisly tam ist mrknut, pozriem co je nove a idem prec, priatelka ma aj trocha hneva s tym ze tam presedi dost casu, a napr ked uz si s nou aj pisem tak nieco zle pochopi lebo som nedal smajla na konci a na toto ja nervy nemam, stavalo sa mi to aj pri inych ludoch ze sa urazali lebo ma nespravne pochopili, tak dakujem za vas nazor, dufam ze z toho co som napisal neposobim nejak namyslene alebo hlupo

Kiara24

Priatelka to prehana a ty nerobis nic zle :). Ja celkovo neuznavam tiez komunikaciu cez fb alebo akukolvek cez hocijaku socialnu siet. Ak ide o nieco surne, rychle a dolezite na dohodnutie tak jasne. Ale zvysne veci vo vztahu by sa mali hovorit osobne. Ja napr. aj zazitky si nechavam pre seba az kym ho nestretnem, lebo nechcem mu vsetko vykvakat aby potom bolo ticho. Ako bolo pisane priatelka sa podla mna len nudi, aby mohla riesit nejaky ten problem. Ak tomu nechce rozumiet, nechaj to tak, jej problem.

Mala by cas venovat radsej niecomu dolezitejsiemu ako je fb alebo riesenie nezmyslov.

MultiLevel

hm...a kolko ma prosim ta tvoja priatelka rokov? :)
Zvlastne spravanie z jej strany...Keby mi partner vysvetlil veci tak, ako si jej to vysvetlil ty, tak nemam problem to pochopit a nerobit z toho vedu. Tvoja priatelka by si mala uvedomit, ze za tvojim spravanim nie je nic divne, ani nezmyselne. Tym co pises mi celkom pripominas mojho draheho :) Tiez nerad smskuje, nerad telefonuje a uz nema rad riesenie veci cez internet a nikdy sme sa kvoli tomu nehadali, lebo je to posledna vec, ktora stoji za hadku :)
Priatelka musi sama prist na to, ze jej spravanie je nevhodne. Vysvetli jej to vludne este raz a popros ju o respektovanie :)

fillip

trochu detinske z jej strany...este ma napada, ze sa asi musi dost nudit ked nema nic lepsie na praci ako byt na fb a riesit kto co ako napisal a myslel...prakticka rada: vypni si chat, tak nebude vediet kedy si prihlaseny, ty sa na chvilu oddas svojej zavislosti, no bez vedlajsich efektov