Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť hlavy neustále

migrenamoja

Ahojte,ja som mavala silne migremy,bolievala ma hlava a neskutocne mi pomohli pripravky,ktore mi poradila kamaratka.
Po 3 dnoch som mala uplne pokoj

EllaG

mna tiez stale bolela hlava a ked som zostala na PN-ke, ani raz ma hlava nebolela. jednoznacne som to mala zo stresu a z prepracovania. uvidim co bude ked sa vratim opat do prace.
ale priciny mozu byt rozne, moze to byt aj z chrbtice. a kedysi mi pomohol detox ale po case sa to zacalo znova.

RNG

Smad, stres, zle travenie a rozne toxiny su dovody na bezne bolesti hlavy.
To vsetko sa da samozrejme ucinne adresovat.
Ine dovody su nakazy, najma virusove, ktore nosime vsetci v sebe, nadory a pripadne aj nedostatky niektorych neurotransmiterov, to mozu sposobit.
Takze mas plno roboty pred sebou zistit , co to moze byt v tvojom propade.
Kazdemu bez vynimky odporucam sa maximalne destresovat,
napravit si spanok
napravit si travenie, ak ho ma zle
a zvysovat si viralnu imunitu.
Cistenie tela absorbentmi(kazdemu odporucam brat extra mikeovlakniny)
enzymami a obcasne cistenie pecene protokolom mdr Berksona je tiez dobry napad pre udrzbu zndavia, a teda to tiez moze tvoj problem adresovat detoxifikaciou.

MATOS

Ahoj. Rebatica má pravdu. Môžem sa ešte spýtať dve otázky? Koľko tabletiek tak za deň, po prípade za týždeň zješ? Kde a ako Ťa bolí hlava?

redka

moze to znamenat rozne veci... mzoe to byt z hrcej chrbtice, moze to byt z toho ze mas telo zanenesene toxinmi.... ine problemy nemas?

dobrotka

Neviem,ci ste uvazovali nad alternativou,ale mne pomohli v jednom centre bioregulacnej mediciny,kde pracuju lekari,kt. sa specializuju na celostnu medicinu. Zistili mi plesne a zapaly v organizme a po detoxe ,kt. mi predpisali mi ustupili okrem ineho aj alergie,bola som plna energie atd. Urobia vam tam specialne vysetrenie -biorezonanciu celeho orgnaizmu, a na zaklade zisteneho by vam dali aj liecbu ak bude treba,pripadne vas poslu niekde dalej ak to treba riesit.To vysetrenie stoji 15€ iba. Len sa tam treba objednat dopredu. Ak mi napisete na hekate1@azet.sk, poslem vam cislo,kde sa mozete objednat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť hlavy neustále - Fórum - ZDRAVIE.sk