Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lupiny + poškodené vlasy

Príspevok v téme: Lupiny + poškodené vlasy
Petrisa

Ahojte. Mám problém týkajúci sa mojich vlasov - končeky sú rozstrapkané, poškodené, korienky sa rýchlo mastia (musím si vlasy umývať každý druhý deň) a posledný pol rok sa mi tvoria dokonca lupiny, ktoré som v živote nemala. Už som vyskúšala lopúchovú aj žihľavovú vodu na tie lupiny, ale nejako nič nezabralo. Šampóny typu Head´n´Shoulders používať nechcem, lebo ad 1) reklamný ťah, ad 2) moje vlasy sú potom nerozčesateľné. Ďakujem za radu :-)

stefka_34

Presne rozumiem čo ťa trapi. Tento problém má trápil už niejaky ten čas. Sampony ako nivea.......mi vôbec ale že vôbec nepomohli až som vyskúšala sampon z avonu. Ja si ho neviem vynachváliť. Ja ho len odporúčam

Majli

Ahojte,som kaderníčka a možem vam vrelo odporučiť vlasovu kozmetiku JOICO,poradi si s kazdym vlasovym problemom. Perfektny je aj treatment šampon z tejto znacky. viac info na www.kadernictvosmajlik.webnode.sk

Fleur-de-lis

mne sa na lupiny vynikajúco osvedčil šampón proti lupinám bez parabénov od Yves Roche. Je skvelý.
A skús si robiť olejové zábaly, alebo ak máš dlhé vlasy tak si do končekov troška oleja vmasírovať po umytí. Prírodné panenské oleje sa krásne vstrebú. Vlasy sú potom lesklé, zdravé a keď si ich nechám v celých vlasoch tak hoďku pred umývaním, tak sa mi aj skvelo rozčesávajú.
Vhodný je napr. kokosový, argánový... Pozri na nete, je ich veľa.

mavacaghare

skus nepozuivat klasicky sampon, ale z lekarni. alebo zihlavovy.
a ako balzam pouzi kokosovy olej .
kupis v bio obchode

tip :
-votries si kokosovy olej do vlasov / suchych/
-pockas chvilu
- pouzijes sampon z lekarne
-a znovu pozuzi kokosovy olej ako zabal cca 4 minutky. Potom dobre zmy. pouzi len na konce!
zbavuje lupin

TinaM

ja si teraz tiez musim vlasy umyvat kazdy druhy den (ale pripisujem to zime a noseniu ciapok). Moje poskodene konce vlasov som si dala dokopy olejom na vlasy. Vlasy si umyjem, jemne vysusim uterakom-ale nesucham, len postlacam, potom na konce-tak od polky dlzky vlasu ku koncom nanesiem olej na vlasy (ja mam nejaky schwarzkopf, ale existuje ich milion), vlasy potom zabalim do uteraka, necham trosku preschnut a vyfenujem. Je to super, lebo vlasy nie su mastne, ale krasne leskle. Mozno to vyskusaj.

redka

skus metodo "no poo" najdes na nete.. ono cim viac budes umyvat chemiou tym viac budes drazdit mazove zlazy a tie tym viac budu produkovat maz... idem pohladat jeden clanok o tom....

mia20

urcite nepouzivaj sampony tipu nivea,elseve...obsahuju plno chemie, pouzivaj prirodnu kozmetiku ta ti da vlasy dokopy. vlasy nezehli,nefenuj, a ak sa da tak nefarbi chemickou farbou, existuje prirodna farba na vlasy henna, ta vlasy posilnuje

dary18

ahojte mam velmy poskodene vlasy aj znicene aj lupiny mam a tazko mi narastie mam stale rovnake vlasy chcem dlhe a pekne zdrave

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lupiny + poškodené vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk