Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlapi ma nechcu, prečo?

Príspevok v téme: Chlapi ma nechcu, prečo?
Leanska

Ahojte, mam takyto problem a uz som uplne zufala na dne. Nechapem preco a vlastne chcem to pochopit preco ma chlapi nechcu?? Nehovorim ze by som sa im nepacila v tom problem nieje, robila som modelku este ako 16r. (to sa nechvalim ale je to fakt) ale proste ma nechcu ja neviem co je ma mne take ze ma nechcu do vztahu a utecu?? Este ked si tak matne spominam na chlapcov z puberty prve lasky a pod. vzdy ked sa mi chlapec nejaky zapacil nikdy ma ten dotycny nechcel. Vela krat som zazila sklamania typu ze pacis sa mi ale len radsej kamaratstvo. Velmi ma to trapi a neviem uz sa bojim zalubit lebo zas nic a uz nevladzem. Mam 28r. a nemam nikoho je to tazke. Viete mi poradit a prist so mnou spolocne na to kde robim chybu? Vacsinou je to tak ze ti chlapi odidu bez slova z nicoho nic.

Leanska

MATOS :)
Ano pomohlo mi to, zamyslam sa nad tym a mas vo vela veciach pravdu. A s tym usmevom si dal dobre, usmev je silna vec a casto ruca bariery a ja ho pouzivam niekedy malo je pravda asi zacnem castejsie :) dakujem uz mi to viac ludi povedalo.
bez_mena
Ale preco by som podla teba nemala prijmat kritiku? Ved pre mna je kazdy nazor dolezity rada si precitam, zamyslim sa.... ale nemozem hadam so vsetkym suhlasit predsa hadam sa uz trosku poznam a viem a poznam svoje klady a zapory, tak ked tu niekdo napise nieco mimo mna a mojej osoby tak logicky s tym suhlasit nebudem predsa (to nema nic s pokorou predsa)

MATOS

Nepáčia sa mi tie osoby, ktoré na Leansku nadávajú. Nič proti konštruktívnej kritike, ja som za, ale myslím si, že všetci môžme uznať, že niektorí to preháňajú :D Každopádne, možno Ti skúsim napísať, čo priťahuje mňa aspoň v skratke:
1. Inteligencia - nemusí to byť Einstein, ale ani chodenie z kozou nie je práve najväčšia výhra.
2. Úsmev - skús sa na tých chalanov úprimne a pekne usmiať. Nie len raz za čas, ale jednoducho ak sa dá, buť veselá čo najčastejšie, aj keď nie sú v Tvojej blízkosti. Ja osobne by som si radšej vybral nejakú usmievavú, ako takú, čo má len poker face. To môžem chodiť aj s šutrom.
3. Vyjadruj svoje pocity - nemusíš vylievať všetko, čo je a ako sa máš zle, ani byť moc ukecaná. Ale jednoducho občas je dobré vedieť, že tá dievčina je človek a cíti aj smútok alebo zlosť.
4. Počúvaj aj pocity toho chalana, ako sa má a tak - bude mať pocit, že si dokonalá a úžasná, že s Tebou ľahšie zvláda svoje problémy. Tým už si akosi v jeho srdci zakódovaná, začne Ťa mať rád stále viac a viac.
Dúfam, že som Ti aspoň troška poradil. Sú to síce len moje osobné pohľady, ale mužského pohlavia som a aj keď mi to možno so ženamy vždy nevíde, viem, do akých a ako sa do nich zamilujem :)

bez_mena

Z vyjadrovania autorky tejto témy som trochu zmätený. V jej príspevkoch sú značné názorové diskrepancie. Reflektuje a sympatizuje s príspevkami, ktoré ju v prevažnej miere vyzdvihnú alebo sa jej dotknú. Chýba mi tam väčšia pokora, ktorá je charakteristická ak chce niečo zmeniť, na niečom zapracovať. Zrejme sa autorka skvele zabáva na debate ktorú rozprúdila.
Osobne si vážim negatívne názory (teda ak ten človek mi zjavne nechce ublížiť iba z princípu) na tých sa dá popracovať, preskúmať a v niečom posunúť sa ďalej.
Možno autorka doteraz ťažila zo svojej krásy (ja neviem nepoznám ju). Teraz keď krivka smeruje dole, začína riešiť problémy, s ktorými doteraz nekolidovala. Nazvem to naivita ( dočasná hlúposť z ktorej sme všetci skôr či neskôr boli donútený vyrásť). Vyrastie aj ona a bude silnejšia...
Hypotéz možného problému autorky je tu až až...Mala by ich krok po kroku preskúmať, urobiť závery a stanoviť riešenie... Niektoré názory ľudí ma tiež prinútili zamyslieť sa sám nad sebou...

dokky

lovec, to ano.
a este som zabudol.
keby mi to nevyslo, tak nabuduce by som tak uz nikdy v zivote nelovil.
takto riskovat si mozem dovolit len jeden krat v zivote...
proste nelovil som tu zlu, takze gambling sa vyplatil :D
ale chapem presne co chces povedat :)

lolec-SKK

dokky, zas ano,kazdy ma ine priority, to v com sa ty vyzivas, iny moze brat za znizovanie vlastnej dostojnosti.. nehovorim,že to tak je priamo u mna,len všeobecne :) ja som mal napr. tiež isté obdobie také, že som ženy lovil aj po neustálom odbíjaní a šiel som hlavne po tých TOP ..výsledok bol asi taký,že som sa parkrát akurát ponížil (poníženie nie je len to, keď si na titulke v novom čase,ako si napisal), ale ponížil som samého seba,stratil som sám pred sebou hodnotu,pretože som zo seba dával príliš veľa osobe,ktorá si to vlastne ničím nezaslúžila..a keď to náhodou po dlhom "love a dobíjaní" do niečoho preklzlo,daná osoba mi vo vztahu ukazovala priamo aj nepriamo svoju dominanciu v takom štýle,že som si pripadal ako jej pes.. a prečo? pretože som jej dával až príliš veľa záujmu bez toho,aby sa o to nejako pričinila alebo si ho zaslúžila + ten záujem nebol ani zdaleka tak opatovaný..takže v jej podvedomí som bol tým,u ktorého mala všetko isté bez hocijakého pričinenia,nemusela o svoju hodnotu u mna nijako bojovať,tým pádom som jej mohol byť absolútne ľahostajný .. a nejdem do toho vypočítavo,len po rokoch skúsenosti mám na seba reálny pohľad, a viem,že nie som odkázaný na to,aby som vyslovene lovil objekt, ktorý si môj záujem neváži,resp. mi nedá aspoň malinky signál nato,že by moja snaha nebola márna..nehovorím teraz o tom,že by ma mala vyslovene loviť žena,to nie..len viem,že keď žena záujem o muža má,vačšinou to najavo náznakmi dá..u takej,ktorá náznak nedáva je zbytočné sa o niečo pokúšať,pretože neúspech je takmer istý a viem,že daná osoba nie je jedina na svete a existuje XY možno aj lepších,resp. viac vyhovujúcejších žien :) ale každý je iný a každý koná na základe svojich názorov a životných skúsenosti..:-) preto svoj názor nikomu nevnucujem

dokky

'že môj prvy krok nebude nazmar.'

nejdes na to moc vypocitavo?

to by som nemal ziadnu zenu, keby na to idem tak, ze "ak investujem aspon 100E, musi byt aspon sex raz, inak by bol olacnejsia call girl varianta"

nemyslim si, ze treizva zena dokaze moralne zneuzit tu hodnotu (zas moje osobne skusenosti)

pises extremne trefne, to ti musim uznat, ale zas.. asi si opacny extrem odo mna..

vies ako som to robil ja ? ak ta to teda trochu zaujima, vzdy som bol "naslapna mina", ani raz som neprejavil zaujem skor ako ona.. a ked uz ona prejavila, aby som doveroval, potreboval som cas. velmi velmi velmi vela casu (mesaice), aby som zistil jej umysel.. cize velmi velmi velmi vela zien to pochopitelne vzdalo a vykaslalo sa na mna. nechcel som sa sklamat, ze je to len nejaka letna laska..

ale pokial nastala konstalacia, ze 1. snazila sa a nevzdala to len tak. 2. padla mi do oka, prevazne a hlavne povahou... (bonus c3 je ze je aj fyzicky pritazliva) tak potom som po nej isiel tak tvrdo, ze AZ DNES nechapem, ako som na to mohol mt odvahu.

a poniezenie? prosim ta :) svet je velky a zas nepojdem po nejakej, co by ma rozflakala po "novom case" (vid moj krok c1 - vybudovanie dovery, velkej)

cize v skrsatke.. ked nieco chcem, idem po tom, stoj co stoj. a funguje to. zatial..

jasne ze sa to moze pokazit vzdy a kedykolvek, ale takym prilis logickym myslenim by som nevysiel z domu, lebo by som mal strach, ze ma zvalcuje autobus...

preto som po TEJ, isiel tak velmi.. a nie ze isiel, ale stale aj idem a myslim si, ze pojdem pokial mi bude srdce bit.. nie ze by ma odmietala stale, ale preto, ze ma to bavi..

otaznze len je, co znamena "ist po nej"

moj problem skor je, ze sa musim dooost krotit, aby som ten takzvany "lov" neprehanal a neudusil ju, pricom je to moje normalne "tempo" :)

a obcas som to mal dost na hrane (ignorovala ma a zablokovala na nete), ked som po nej isiel verejne...

ale vies co je pre mna najdolezitejsie? neda sa poveda, ze "dosiahol som to co som chcel", to nie, lebo som nemal ziadny ciel, nie hmatatelny, ani chytitelny a meratelny, moj ciel je.. prezit s nou tak vela casu, ako sa len da (neexisutju zaruky ze "chodime spolu" - to je nezmysel, lebo co sa zmeni, ked mi to povie? nic.. su to len slova, s minimalnou hodnotou)

a aj napriek tomu, ze som po nej isiel velmi aktivne a "pripisoval jej viac ako by si zasluzila" co sa tyka hodnoty (nemyslim si), tak pozorujem, ze aj ona ide po mne, cize nie je to platonicke, typu, ze taham to za dvoch..

ked si teraz vezmem, a zhodnotim co vsetko som robil a tak.. nelutujem nic, pretoze aktualkny stav sa mi paci na 100% (jasne, vzdy moze byt lepsie, ale nemozem chciet vsetko naraz)

sice asi zbytocne dlhy text, ale nedalo mi to.. jednoducho pri tomto citim nieco viac, ako som citil pri takych "lahkych koristiach" alebo co ja viem.. tam som necitil doveru, ale to je uz raidny paradox, ze ?

v 18-20 som zeny nelovil, uplne som bol skolou+pracou zahlteny :) takze si mozem dovolit "lov" vo vyssom veku, lebo si to vyziadalo asi tak 1 az 1,5 roka kazdodenneho "lovu" o x- hodinach :P niekto by povedal ze prilis sofistikovane/planovane, ale skor si myslim, ze ma bavila kazda sekunda daneho lovu, aj ked som padol na ksocht a nedarilo sa..

uz (dufam ze) nikdy nezistim, ake by to bolo, keby to robim inak, tak trievejsie.. ale nevadi mi to :) absolutne nie.. staci mi, to co mam..

Leanska

dokky :DDDD lol
wednesday
Nie nie toto co si opisal ja niesom :) mne zalubenie trva tiez nejaku tu dobu, zapaci sa mi niekto vacsinou hned ale zalubenie kym sa stane tak to sa musi popracovat pri poslednom som vnutorne bojovala sama zo sebou ci to posuniem na uroven "randenia" srdce trvrdilo ze ano ale rozum ze radsej to nerob lebo zase to bude dalsie sklamanie (cize nie vzdy je pravdou posluchaj srdce kua) naivna niesom snazim sa tych chlapov trosku pteklepnut kym sa do niecoho pustim, ale aj tak vseeetko zbytocne :/

Sejla

Tu nejde o žiadne dospelácke povinnosti, ani o branie sveta vážne, ani o nič podobné, ale o mentálnu a emocionálnu vyzrrtosť, čo keď človeku v 28 chýba, tak to nie je cool jasné? Vy si tu ešte z toho spravíte prednosť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlapi ma nechcu, prečo? - Fórum - ZDRAVIE.sk