Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlapi ma nechcu, prečo?

Príspevok v téme: Chlapi ma nechcu, prečo?
Leanska

Ahojte, mam takyto problem a uz som uplne zufala na dne. Nechapem preco a vlastne chcem to pochopit preco ma chlapi nechcu?? Nehovorim ze by som sa im nepacila v tom problem nieje, robila som modelku este ako 16r. (to sa nechvalim ale je to fakt) ale proste ma nechcu ja neviem co je ma mne take ze ma nechcu do vztahu a utecu?? Este ked si tak matne spominam na chlapcov z puberty prve lasky a pod. vzdy ked sa mi chlapec nejaky zapacil nikdy ma ten dotycny nechcel. Vela krat som zazila sklamania typu ze pacis sa mi ale len radsej kamaratstvo. Velmi ma to trapi a neviem uz sa bojim zalubit lebo zas nic a uz nevladzem. Mam 28r. a nemam nikoho je to tazke. Viete mi poradit a prist so mnou spolocne na to kde robim chybu? Vacsinou je to tak ze ti chlapi odidu bez slova z nicoho nic.

lolec-SKK

dokky, no neviem.. uprimne povedane, so zenskym zaujmom som nemal nikdy nejaky extra problem, takze osobne by som urcite neponizoval hodnotu sameho seba a nesiel az za nejake medze "lovu" :) a ano,vyslovene som "lovil" zeny ked som mal tak 18-20 rokov a zeny som bral iba na tzv. pobavkanie..
a tej iniciative by som prikladal vacsiu hodnotu ako jedno percento, u mna zena musi dat najavo zaujem alebo aspon to,že môj prvy krok nebude nazmar..a vacsina zien to tak aj robi, preto viem, že pokial zena neukaze zaujem,je zbytocne sa vyslovene snazit a strapnovat..tym ponizujes akurat tak seba,svoje sebavedomia a dostojnost :-) mam uz dost rokov a vztahov za sebou, aby som vedel (svoje) zakladne vztahove pravidla.. tiez mozem povedat,že ked zenu neprestajne lovis a podari sa ti to a preklzne to az do vztahu, stale bude nepriamym dominantom ona, das jej proste podvedome vyssiu hodnotu aku si zasluzi a moze to vyuzit v svoj prospech ;) idealne je,ked su sympatie rovnake a obaja ich ku sebe aj rovnako prejavuju (to,ked ich jeden prejavuje v primeranej hranici viac,tiez nevadi)..a co sa tyka toho preklznutia z jednej na druhu..ked vidim,ze prvy objekt mi nedava ziaden signal,nebudem ju teraz vyslovene loviť a pri odmietnuti zazivat trapnu situaciu v pracovnom kolektive pri kazdom nasom stretnuti,nemysliš? :) a ziadna zena pre mna nie je hodna toho,aby som sa pre nu ponizoval alebo sa jej vnucoval..objekt cislo 2 som mal moznost spoznat lepsie,hlbsie a najprv nepriamo,neskor aj priamo mi dal najavo,ze prejavenymi sympatiami nič nepokazim.. a som s nou dodnes už niekolko rokov :-)

dokky

"Ti muži sa možno aj boja že ti ublizia"

ale toto je oxymoron...

tak ked ja ako muz po nejakej idem, tak nebudem rozmyslats "nechcem jej ublizit"

cize kazdy kto hentak rozmysla a vypusti z ust je pako, co chce len to jedno-dve, nie ?

lebo logicky, potom keby ju chce naozaj, nelamal by si hlavu nad tym, ze jej ublizi.

jedine ak je nejaky mafian a moze prist o zivot a boji sa , ze j uto zrani..

inak to logiku nedava,,,

dokky

rozhodne nemam tolko casu, aby som cital celu temu, takze koncim.. dobru noc..

ale nemusim citat zivotopis cloveka, aby som si o nom urobil obraz.

moj nazor za 2 cety, ked chcete...

a pekne sny...

wednesday

Ťažko niečo konkretne hovorit keď si tu len cez net, mozem len vyjadrit svoje dojmy a ja mam proste takýto dojem,ostychave, nevinné dievcatko, co sa velmi opatrne a velmi nespontanne vyjadruje, prilis lahko a rýchlo sa zalubi a velmi sa hned naviaze. Ti muži sa možno aj boja že ti ublizia, ako taká malá krehka vila, schovaná za desiatimi barikadami...take it easy...oni citia to napatie, si myslím. Ved Inak si milá osobka. Neboj sa byt sama sebou.

dokky

wednesday

keby si muz, ocakavala by si akcnejsiu a ksusenejsi

v mojom pohlade CELE ZLE

chces pecene holuby len tak na zaciatku?

a co tak spolocny rozvoj dvojice?

o com to potom je?

spoznat vycibrenu dokonalu osobu, usadit sa a zit si nedelny syndrom?

nuz neviem..

sranda je, ze ked niekto dospeje v 18-20 a zalozi si rodinu, majorita krici "vybur sa este"

a ked niekto je v 28 povedzme "zasneny/zasnena" tak je to zas zle :D

kde do prdele chodite na tie tabulky? kto vam ich dava? alebo ake tabletky berete ? :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlapi ma nechcu, prečo? - Fórum - ZDRAVIE.sk